Hülya Avşar Saç Modelleri

Hülya Avşar Saç Modelleri

Güzelliği ile bir çok kadını kıskandıran ünlü yıldız hülya avşar 2018 yılında star tv ekranlarında “Bir Hülya Avşar Sohbeti” adında programı ile reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Şu sıralarda küt saçlarıyla dikkat çeken hülya avşar her bölümde çeşitli farklı stiller ile karşımıza çıkıyor, denediği saç modellerini çok iyi taşıyan ünlü yıldızı yakından takip etmeye devam ediyoruz.

Hülya Avşar kendine has tarzı ve yıllardır kullanarak kendi ile bütünleştirdiği saç modelleri ile de her zaman duruşunu koruyor. Hülya Avşar’ın saçlarını kişiliğine göre belirlediğini söylemek herhalde yanlış olmaz. Tenis oynamayı çok seven Avşar, tenis kortlarında sıkıca bağlanmış saçları ile boy gösterirken katıldığı televizyon programlarında daha şık ve rahat saç modellerini tercih ediyor. Saç modellerini değişmeyen giyim tarzı ile tamamlıyor ve kendi stilini oluşturuyor.

Hülya Avşar Saçlarını Nasıl Yapıyor?

Yaşına göre oldukça güzel ve genç görünen Hülya Avşar bakımlı saçları ve özenli tarzı ile de göz dolduruyor. Saçlarının rengi ile zaman zaman oynamayı tercih ediyor ve genellikle karamel tonlarında renkler kullanmayı tercih ediyor. Bir dönem kısacık kestirdiği saçları ise çılgın stilini ortaya koymuştu. Bunun dışında saçlarını özgürce kullanarak aralara kattığı sarı ışıltılar sayesinde zarafetini de vurguluyor. Kimi zaman küçük bir çocuk gibi saçlarının iki yanına kondurduğu topuzu ile görülen Avşar, kimi zaman ise dalgalı saçları ile kadınsı tarafını dışa vuruyor. Çoğunlukla düz fön kullanıyor olsa da doğallıktan yana olduğunu serbestçe dalgalandırdığı saçlarından anlamak mümkün.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (10)
 • comment-avatar
  Zeliha Batum 7 yıl

  Hülya avşar kim ne derse desin son 20 yılın en güzel kadınlarından birisi, kısa ve dalgalı saç modelini kendisine daha çok yakıştırıyorum umarım tekrar aynı modelle karşımıza çıkar.

 • comment-avatar
  Pınar Altıntaş 7 yıl

  Hülya avşar 3 sene önce kullandığı saç modelini çok beğeniyordum kuaförüme yaptırmak istedim ama beceremedi.

 • comment-avatar
  Senem Küçük 7 yıl

  Hülya hanım gerçekten çok başarılı ve özellikle kısa saç kendisine baya yakışıyor, başarılarının devamını dilerim hülya avşar

 • comment-avatar
  Simge Koç 7 yıl

  Hülya avşar saç modellerinde dalgalı uzun perma tercihinde ekranlara çıkmalı çünkü bunu çok daha iyi taşıyabiliyor, yüzünün güzelliği ortaya çıkıyor.

 • comment-avatar
  Belma Tura 7 yıl

  Hülya avşarın bugüne kadar bir çok saç modelini gördüm ama kendine yakışmayan bir tanne bile saç modeli görmedim bir kadın her saç modelini bu kadar güzel taşıyabilir mi sorunun cevabı tabi ki EVET 🙂

 • comment-avatar
  Mihrican Atalay 7 yıl

  Hülya avşar üstte görülen 4.sıradaki saç modeline bayılıyorum arkadan toplanmış saç modeli ile hem olgun görülüyor hem de çok daha güzel görülüyor kısa saç modeli boyun güzelliğini de ortaya çıkarıyor.

 • comment-avatar
  Aylin Acar 6 yıl

  İnce tel saç yapısı ve yuvarlak yüz hatlarına en çok yakışan şaç stili bence küt düz kahverengi saçlardır. Hülya avşar tam bu tanımlamaya uygun gibi görülüyor.

 • comment-avatar
  Eylem Acar 6 yıl

  Kadın efenomen nasıl olunur, sanat dünyasında nasıl ayakta kalınır gibi soruları sormak isterseniz tek adresiniz hülya avşar olmalıdır diye düşünüyorum. Saç modelleri konusuna değinecek olursak her zaman farklı tarzlarda saç şekli ile karşımızda olmayı başarabilen nadir kişilerden.

 • comment-avatar
  Meliha Uçar 6 yıl

  Hülya avşar bu kadar tarz olmayı nasıl başarıyor bilemiyorum, stilisti ve imaj makerı mutlaka vardır yoksa her giydiği ve her saç modeli bu kadar nasıl yakışabilir.

 • comment-avatar
  Çiçek Kurt 6 yıl

  kadın gibi kadın diyebileceğim nadir kişilerden, bir insan ancak bu kadar cilveli ve tatlı olabilir ama son zamanlarda piyasada dolanan arama videosu rezalet olmuş 😀