Özge Özpirinçci Saç Modelleri

Özge Özpirinçci Saç Modelleri

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Özge Özpirinçci hem giyim tarzı hem doğallığı hem de saç modelleri ile milyonlarca kişi tarafından örnek alınan sanatçılardandır.

Uzun süredir ekranlarda yer alan güzel oyuncunun kıvır kıvır saçları herkesin hayranlığını toplamaktadır. Doğal görüntüsünün yanında şık bir tarza da kavuşturulabilen bu saçlar, Özge Özpirinçci’nin yüz hattını tamamlamaktadır.

Özge Özpirinçci’nin Uzun ve Kıvırcık Saç Modeli

Ekranlarda birbirinden farklı rollerle oyunculuğunu ispat eden Özge Özpirinçci, güzelliğiyle de göz dolduran ünlülerdendir. Hemen her rolünde aynı saç modeliyle görülmeye alışkın olunan güzel oyuncunun kendiliğinden hacimli mükemmel saçları var.

Dolayısıyla uzunluğunu muhafaza ettiği bu saçların birkaç sprey ve işlemle muhteşem görünmesi oldukça kolay. Saç köpüğü ile canlandırdığı saçlarına hiçbir şey yapmadan kullanan sanatçı çoğunlukla bu modeller ile görülmektedir.

Özge Özpirinçci’nin Dağınık Topuzlu Saç Modeli

Çoğunlukla açık ve dağınık saç modelleri ile gündemde olan Özge Özpirinçci birkaç reklam filminde, toplu saç ile ekran filminde yer almıştır. Kıvırcık saçlarının avantajını kullanan güzel oyuncu, toplattırdığı saçlarıyla dağınık topuzu rahatlıkla gösterebilmektedir. Önünden hafif bombe verdiği saçlarını dağınık şekilde bir araya getiren güzel oyuncu, düşük bir topuzla oldukça şık görünmeyi başarmaktadır.

Özge Özpirinçci’nin İri Dalgalı Saç Modeli

Kıvırcık saçlarıyla oldukça etkileyici görünen Özge Özpirinçci, bu model dışında bir de iri dalgalı saçları tercih etmektedir. Çoğunlukla maşa yardımıyla kısa sürede oluşturulan bu modellere hafif ıslaklık vererek kullanan güzel oyuncu, tek tarafta birleştirdiği saçlarını oldukça etkileyici bir şekilde sergilemektedir.

Kıvırcık saç kendisine ne kadar yakışıyor olsa da iri dalga ile çok daha resmi ve zarif görünmektedir. Üstelik iri dalgalı saç modeline atkuyruğu ve topuz da çok yakışmaktadır.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (4)
 • comment-avatar
  Aysohbet 6 yıl

  Güzel bir makale olmuş keyif alarak okudum ki Özge Özpirinçci’nin saçlarına da hayranım.

 • comment-avatar
  Zeynep Özer 6 yıl

  Özge bence oyunculuk konusunda gayet kaliteli işler çıkarıyor ama kendini aşk konulu dizi ve filmlere bağlamış gibi duruyor farklı konularda oyunculuk yapması kendisi açısından iyi olur gibi, saçlarına gelecek olursak küt saç bence yüzüne çok iyi oturacak biraz da açık renkli deneyebilir.

 • comment-avatar
  Cansu Uçar 6 yıl

  Saçını topladığında harika bir görüntü kazanıyor, uzun dalgalı saçları artık klasik hale geldi diye düşünüyorum.

 • comment-avatar
  Ece Kuşak 5 yıl

  Çok değişik bir yüz yapısına sahip, uzun hatlara sahip olduğu için kısa saç modeli belki daha iyi durabilir bu örneği daha önce sıla da gördük uzun boyunlarda kısa saç stilleri fark yaratır.