Spor Tunik Kombinleri 2018

Spor Tunik Kombinleri 2018

Tunikler, hanımların en çok rahat ettiği giyim tarzında liste başı olurken, aynı zamanda da şık bir görünüm kazandırıyor. Spor tunik kombinleri 2018 modasının önde olan trendleri göz önüne alınarak, kıyafetlere tarz olan stil detayları kazandırılabiliyor.

Tuniklerde 2018’in Trend Kumaşları

2018 modasına göz atıldığında en favori spor tunik kumaşlarının içerisinde parlak görünümde olan kumaşlar, şifon ve denim yer alıyor. Spor tunik kombini oluştururken kot görünümlü olan denim tunikler, günlük giyimde hanımlar için rahatlık sunarken kot pantolon ile yapılan eşleşmeler sayesinde aynı zamanda da trend bir görünüm sağlıyor. Bu tarz giyim laofer ya da spor ayakkabılar ile tamamlanıyor.

Tuniklerde 2018’in Trend Modelleri

2018 modasında ön plana çıkan gömlek görünümlü tunikler, spor tunik seven hanımların kurtarıcısı durumunda. Gömlek tuniklerde çizgili olanlar ön plana çıkarken, basic giyimin vazgeçilmez parçaları halini alıyor. İkili renk kombinleri kullanılarak tasarlanmış olan ve üzerinde desen, işleme, etnik desen, çiçek kullanılan tunikler de modeller arasında yerini alıyor.

Spor Tunik Kombininde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle ikili renk tuniklerde sezonun trend olan renkleri arasından seçim yaparak, altına bu renklerin en baskın olanını seçerek giyilecek bir pantolon ve ayakkabı sizlere favori spor kombin şıklığını verecektir. Tunik kombinlerinde yer alan renk geçişlerinin birbirleri ile uyumlu olması, zıt olan renklerin özellikle kullanılmaması ve renk seçimlerinde yumuşak renklerin tercih edilmesi çok büyük bir önem taşıyor.

Kombinde Fırfır ve Asimetri Etkisi

2018 tunik modasında fazlaca karşımıza çıkan fırfırlar kot kumaşlarda yaka, bilek ucu ve etekte kullanılarak, spor kombinlere farklı bir eğlence katıyor. Genç hanımların en fazla tercih edecekleri bu tarz tunikler, dar kesim bluejeanslar ve spor ayakkabılar ile kombine ediliyor. Bunun yanında bileğe kadar uzanabilen asimetrik ve yandan yırtmaçlı olan tunikler de taytlar ile kombine edilerek kıyafete spor bir hava kazandırılıyor.

Zayıf Görüntünün Sırrı

Spor tunik kullanmayı seven toplu hanımlar için, tasarımında fiyonk kullanılmış olan kemer ve bağlar, bilek, yaka ve belde kullanılarak tuniğe zarif bir detay kazandırırken, geniş paçalı olan pantolonlar ile birlikte kullanılması durumunda hanımları daha zayıf gösteriyor. Arkası uzun önü kısa olan tunikleri toplu olan hanımlar siyah renk pantolonlar ile birleştirmeleri halinde, hem son derece hareketli bir görünüme kavuşurken, hem de zayıf görünüyorlar.

2018 Spor Tuniklerde Renk Trendleri

2018 tunik modasının renk alternatifleri, haki, bordo, kahverengi, gül kurusu, bej, kına yeşili tarzında baskın ve ağırlığı olan renkler. Tuniklerde kullanılan ve çok göz alıcı olan bu renkler, kot pantolonların sadeliği ile muhteşem spor kombinler oluşturuyor. Yapılan eşleşmelerde seçilecek olan spor ayakkabının renginin tuniğin renginde olması gerekiyor.

Moda Trendi Çizgili Tunikler

Hiçbir zaman modası geçmeyen basic çizgiler, üsten oturtmalı alt kısımları uzun ve geniş olan 2018’in tuniklerinde dik çizgiler şeklinde kendisine yer buluyor. Tuniklerin üzerindeki çizgiler, beyazın üzerinde mavi, kırmızı ve siyah şeklinde yer alıyor. Birbirinden çılgın kalın enine çizgili tunikler etek ve pantolon ile kombinlenerek yeni spor bir tarz yaratıyor. Deniz görüntüsünde koyudan açığa doğru kullanılan çizgiler, keten kumaşlar üzerinde kullanılarak daha tarz bir görünüm yansıtıyor. Çizgili spor tunikler beyaz kot pantolonlar ile inanılmaz bir uyum yakalıyor.

Kombinlerde Kullanılacak olan Aksesuarlar

Spor tunik kombinlerinin vazgeçilmez aksesuarı olarak bu yıl, sırt çantaları kullanılıyor. Kombinler aksesuar olarak kullanılan ucunda taş olan ince zincirli kolyeler, saç bantları ve halhal ile son derece şık ve cool bir görünüm kazanıyor.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)