Mart Ayı Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Mart Ayı Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Mart Ayı Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Uygun fiyatlara kaliteli kozmetik ürünler almak isteyen bayanlar için Mart ayında da pek çok fırsat bulunuyor. Fırsatları inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri alabilir ya da önümüzdeki aylar için stok yapabilirsiniz.

Watson Mart Ayı İndirimli Ürünleri

  • Watson, Mart ayında müşterilerine güzel fırsatlar hazırlayan mağazaların başında yer alıyor. Saç bakımı konusunda sıkça tercih edilen bir marka olan Gliss ürünlerinde %20 indirim mevcut. Özellikle eğer bu zamana kadar denemediyseniz saç spreyini denemenizde fayda bulunuyor.
  • Maybelline ürünlerinde de %20 indirim sunmakta olup, özellikle rimel, pudra ya da fondöten eksiğiniz varsa değerlendirebilirsiniz.

Gratis Mart Ayı İndirimli Ürünleri

  • Gratis pastel ürünlerinin seçili olanlarında %20 indirim yapmakta olup kaş kalemi, kaş farı, rimel ve göz kalemi ihtiyacınız bulunuyorsa değerlendirebilirsiniz. Pastel’in özellikle kahverengi tonlarının çok başarılı olduğunu da aklınızda bulundurmalısınız.
  • Alix Avien ürünlerinin kimilerinde ise; 1 alana 1 bedava kampanyası bulunuyor. Bu markanın göz kalemleri kalıcılıkları ile bilinmekte. Eğer kaliteli bir kaş kalemine ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka değerlendirmelisiniz.
  • Garnier ürünlerinde %25 indirim mevcut olup, kaliteli BB kremi ile bilinen bu markanın kapatıcı ürünlerine göz atmalısınız. Fondötenin aksine cildinizin gözeneklerini kapatmayıp aksine yararı bulunuyor.

Oriflame Mart Ayı İndirimli Ürünleri

  • Oriflame, Mart ayında indirimli olan sunduğu skin pro ile dikkat çekmekte. Ürün, yıllar boyunca kullanabileceğiniz, cildinizin yenilenmesini ve böylelikle daha berrak görünmesini sağlayan bir temizleyici sistem.
  • The One BB krem, Oriflame tarafından satılan denenmesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Ayşe Tolga’nın referans olduğu bu ürün Mart ayı boyunca %50 indirimli satılıyor.
  • %50’ye varan indirimler sunan Oriflame parfümleri de şans verilmesi gereken ürünler arasında yer almakta
  • Love Nature’nin kırmızı meyve özlü ürünleri gün içerisinde kendinizi daha enerjik hissetmenizi sağlayacak bir kokuya sahip olup, dudak balmları 6.90 TL’ye satılmaktadır.
CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)