Nisan 2017 Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Nisan 2017 Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Kozmetik markaların hemen hepsine bahar çoktan gelmiş bulunuyor. Enerjiyi müşterilerine yansıtan kozmetik markaları nisan ayı için ciddi kampanyalar başlatmış durumda. Kozmetik alışverişinizi uzun zamandır erteliyorsanız; nisan ayı için doğru zaman denebilir.

  • Gratis’ten Baharı Size Getiren İndirimler

Gratis, mis kokulu duş jelleri ve vücut spreylerinde uygun fiyat garantisi veriyor. Yaza hazırlığa bahardan başlamak gerektiğini unutmadan Dr. Sun güneş koruyucu ürünlerine 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Maybelline Nude palet farlara, Loreal maskaralarda %10 indirim de sizleri bekliyor. Gratis’ten en büyüleyici indirim ise Golden Rose ürünlerinde. Golden Rose ürünlerini %30 ila %50 oranında indirimlerle satın alabilirsiniz.

  • Flormar’dan Sezon Ürünlerinde Kampanya

Flormar sezonun trend ürünlerinde son indirim isminde bir kampanya başlatarak Nisan ayına bomba gibi girdi. Kampanya dahilinde BB kremleri ve maskaraların büyük çoğunluğunu 9,90 TL’den alabilirsiniz. Markanın meşhur ürünü Face Sclupting Kit de 19.90 TL’lik fiyatıyla kampanyalı ürünler arasında yer alıyor.

  • Rossman Nisan İndirimini Kaçırmayın

Rossman nisan ayında kullanılmak üzere sınırlı bir zaman için ciddi indirimler yapmış. Kampanya kapsamında Loreal’in cilt makyaj ürünlerini %40, Garnier BB kremleri %30, Loreal Anti Age ürünlerini %40 indirimle satın alabilirsiniz. Ayrıca Diadermine bakım kreminde bir alana bir bedava fırsatını kaçırmayın.

  • Yves Rocher’den Özel İndirim Teklifleri

Yves Rocher’den tüm yaşlanma karşıtı ürünleri %40 oranında indirimle alabilirsiniz. Markanın özel dudak kozmetik ürünlerini keşfetmek için de doğru zaman. Çünkü Ultra Yoğun Renkli Kalıcı Ruj 42,30 TL, yepyeni dudak parlatıcısı 31,90 TL’den satışta.

  • Watsons’da 1 Alana 1 Bedava

Kampanya dahilinde Rimmel markalı ruj ve allık çeşitlerinden, Nivea duşta krem ürününden, Diadermine’nin makyaj temizleme suyundan, Watsons’ın dudak balmından iki adet alarak bir adet ücreti ödeyebilirsiniz. Şampuan, saç spreyi, duş jeli gibi birçok ürün de kampanya kapsamındadır.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)