2014/2015 Yılının Moda Rengi Mavi

2014/2015 Yılının Moda Rengi Mavi

Bu yaz moda renkler arasında mavinin yükselişi durmak bilmiyor. Birkaç sezondur mavi ve mavi tonlarının yükselişi gündemden düşmüyor. Önümüz sonbahar/kış sezonu ve yine zirveyi mavi ile tonlarının alacağı düşünülüyor. Hal böyle olunca mavi trendi giysilerde olduğu kadar makyajda, ayakkabı ve çantada da göze çarpıyor. Bu yazın moda rengi mavi oldu ve son moda trendleri mavi ile büyüleyici bir görünüm yakalamayı başardı. 2014 yazında sokak modasında en trend renk bebek mavisiydi. Ünlü defilelerde ve bloggerların tasarımlarında mavinin şıklığı ile sık karşılaştık.

Bebek mavisinin ihtişamlı görünümüne ek olarak 2014-2015 sonbahar/kış sezonunda buz mavisi ve mint yeşili de favori renkler arasında yerini ilk sıralarda alacak. Elbiseden çantaya, ayakkabıdan makyaja her alanda mavinin soğuk tonları ile sıkça karşılaşacağız.Bu sezon mavinin büyüleyici etkisini koyu tonlarıyla da sıkça göreceğiz. Bilhassa lacivert ve tonları moda trendi olmanın dışında adeta klasikleşmiş bir durum haline geldi. Bu yaz moda renk hangisi diye merak edenlere ise büyük bir şok var. Bu sezon sonuna doğru kobalt mavi büyük bir yükselişe geçecek. Önümüzdeki kış sezonunda en çok karşılaşacağımız göz alıcı renk kobalt mavi olacak. Kobalt mavi birçok defilede ve sokak modasında siyah ile yarattığı uyum sayesinde gözleri kamaştıracak.

Sadelik Seviyorsanız

Sade renkler giyinmeyi ve aksesuarlarda da sadeliği tercih ediyorsanız mavi renkli bir çanta ve mavi ayakkabı ile siyah bir elbise kombini sizin için en ideal seçimdir. Dikkatleri üzerinize toplayarak, şıklığınızla ve zarafetinizle girdiğiniz her ortamda fark edilmenizi sağlayacak yılın moda rengi mavi oluyor. Önümüzdeki kış için şimdiden indirimli ürünlerden faydalanarak mavi ve tonlarını barındıran parçalardan kombinler alarak dolabınıza koymanızda fayda var.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)