Hasır Şapka Nasıl Kombin Edilmeli?

Hasır Şapka Nasıl Kombin Edilmeli?

Sıcak yaz aylarının gelmesi ile birlikte hem güneşten korunmak hem de farklı bir imaj yaratmak isteyenler için de şapka modası sürüyor. Güneşten korunmanın en iyi yolu olan şapkalar aynı zamanda kötü saçları saklamak ve şık kıyafet kombinlerini tamamlamak için mükemmel çeşitlere sahiptir. 2014 yazında moda şapka trendi hasır şapkalar oluyor. Hasır şapkalar şık tasarımlara sahip fedora, panama ve volanlı modelleri ile oldukça dikkat çekiyor. Yaz aylarında yaratabileceğiniz en şık kombinlerde yer alması gereken aksesuarlarınız arasında mutlaka hasır şapkalara da yer vermelisiniz. Peki hasır şapka nasıl kombin edilmeli ve hasır şapka kombine edilirken neler göz önünde bulundurulmalı?

  • Hasır şapkaları kombin ederken ilk olarak saç tarzınıza dikkat etmelisiniz. Hasır şapkanın altında kalan saçlarınız için sade bir saç tarzını kullanmanızı tavsiye ederiz. Hafif dalgalı saçlar ya da basit bir örgü ile kullanacağınız hasır şapkalar sizi fenomen bir görünüme kavuşturmaya yetecektir.
  • Hasır şapkanızı tamamlayan aksesuarlardan birisi de güneş gözlüğüdür. Hasır şapka kombin edilirken güneş gözlüğü olmazsa olmaz aksesuarların başında gelir. Güneş gözlüğü seçiminde abartıdan ve aşırı süslü püslü modellerden uzak durmalısınız. Bilhassa şapkanız ile aynı renkte güneş gözlüğü tercih etmeniz sizi şıklığa kavuşturacaktır.
  • Hasır şapkalar yazlık tişörtler, uzun elbiseler, şortlar, jean parçalar ve yazlık gömlekler dahi olmak üzere birçok parça ile rahatlıkla kombine edilebilir. Hasır şapka kombin edilirken kendi tarzınızı yakalamak istiyorsanız şık bir sandalet ile kombininizi tamamlamanızı tavsiye ederiz.

Hasır şapkalar bu yazın moda trendinde oldukça ilgi görüyor. Hasır şapkanızla sadece plajda ve sahilde değil, çarşıda bile rahatlıkla imaj yaratabilirsiniz. Hasır şapka kombinleri ile şık kadınlar arasında yer almak düşündüğünüzden daha kolay olacak.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)