Eylül 2017 Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Eylül 2017 Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Sonbaharın gelmesiyle birlikte cilt bakımına daha fazla özen gösterilmesi gerekiyor. Kozmetik markalarının pek çoğunda mevsime uygun cilt bakımı ürünlerinde büyük oranda indirim başlamış durumda. Cilt bakımı ürünlerinin yanında saç bakım ürünleri, makyaj malzemeleri de indirim kapsamında bulunuyor.

Gratis ile Şehir Hayatına Dönüş

Gratis, tatilin sona erip şehir hayatına dönülmesiyle ihtiyacınız olabilecek pek çok ürün grubunda kampanya yapmış. Creightons marka maske çeşitlerine çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Gratis kartla yapacağınız 25 TL’lik alışverişlerde The Balm eyelinera, Sensodyn ağız bakım setine ve daha birçok ürüne indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Gratis kartla yaptığınız 15 TL’lik alışverişlerde Duru, Elseve, Dalin ve She markalı bazı ürünleri indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Flormar Yeni Sezon Ürünlerinde Büyük İndirim

Flormar, makyaj sanatının yeni ürünlerini satışa sunmakla kalmamış; bu ürünlere güzel bir indirim yapmış. Flormar’ın yeni model oval fırçalarına %40 indirim ile sahip olabilirsiniz. Yine %40 indirim oranıyla çeşitli cilt bakım ürünlerini, 4’lü kontur paletini, Baked pudrayı, Triple Action rimeli, Silk Matte likid ruju satın alabilirsiniz. Flormar’ın bu ay için yapmış olduğu en iyi kampanya kargo kampanyası. Flormar’da 60 TL altındaki siparişlerde kargo 1 TL iken 60 TL üzerindeki siparişlerde kargo ücretsiz.

Watsons’dan 1 Alana 1 Bedava Kampanyası

Watsons’ın çok sevilen pek çok ürününü bir adet satın aldığınızda, ikincisini bedava olarak alma hakkına sahipsiniz. Kampanya dahilinde New York Color markalı maskaraya, Watsons’ın kendi ürünü olan vücut losyonuna, Rimmel marka allığa, Pure Beauty markalı çeşitli cilt bakım ürünlerine sahip olabilirsiniz. Bunların yanında Watsons’ın günlük indirimlerini takip ederek daha pek çok ürünü indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yves Rocher’den Bol Çeşitli İndirim Kampanyası

Yves Rocher, indirimli ürünler yelpazesini oldukça geniş tutmuş. Kozmetik alanında ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her şeye indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Yves Rocher’in en dikkat çekici kampanyası cilt bakım ürünlerinde. Sonbaharın gelmesiyle daha fazla bakıma ihtiyaç duyan ciltleri, %20 indirimli cilt bakım ürünleriyle şenlendirebilirsiniz. Tüm yaşlanma karşıtı ürünlerde ve sezonun dikkat çeken makyaj ürünlerinde de yine %20 indirim var. Sezon sonu indirimi kapsamında ise çok sayıda güneş bakım ürünü %50 indirim ile satışa sunulmuş. Ayrıca 99 TL ve üzeri alışverişlerinizde asansörlü göz kalemi hediyenizi almayı da unutmayın.

Rossman Sonbahar Kampanyası

Okula dönüşle birlikte temasında kırtasiye ürünlerine bolca yer veren Rossman kozmetik ürünleri de es geçmemiş. 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde indirimli olarak sahip olabileceğiniz pek çok ürün mevcut. Eda Taşpınar’ın vücut spreyi indirimli alabileceğiniz ürünler arasında. Ayrıca Note kozmetik ürünlerinde %20 indirim, Maybelline ve Loreal ürünlerinde uygun fiyatlar, Nıvea ve Veet ürünlerinde %25 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)