Evde Spor Yapmak için Pratik ve Ucuz Spor Malzemeleri

Evde Spor Yapmak için Pratik ve Ucuz Spor Malzemeleri
  • Sağlık
  • Nisan 4, 2016 4:08 pm
  • 1
  • 1.781
  • A+
    A-

Spor yapmak kişi için her bakımdan faydalı bir eylemdir ama çoğu insan spor salonuna gidebilmek için ya vakit bulamaz ya da bütçe ayarlayamaz. Böyle durumlarda evde çok cazip fiyatlara edineceğiniz spor malzemeleri ile pratik bir şekilde egzersiz yapabilirsiniz. Ürünleri, egzersiz videolarıyla tamamlayabilir; egzersizi daha profesyonel hale getirebilirsiniz.

Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti

Ayak desteğiyle iki yandan çekmeli dambılları olan ürün ile birçok farklı egzersiz hareketini yapabilirsiniz. Kol, bacak, kalça ve karın kaslarının çalışmasında etkilidir. İki yandan her türlü şekil alabilen ipleri ile hareket kabiliyeti fazla olan bir alettir. Uygun fiyatıyla herkesin evinde olması gereken çok fonksiyonlu bir egzersiz parçasıdır.

revoflex

Spin Plastik Köşeli Dambıl

İçi demir tozu dolu olan dambılın farklı kilogramda çeşitleri bulunmaktadır. Çift olarak satılır ve çok farklı egzersiz hareketlerinde kullanılabilir. Dambıl için özel bir egzersiz sahasına da gerek yoktur. Evde otururken, TV izlerken bile dambıl kaldırıp indirebilirsiniz. Kol, omuz ve göğüs kaslarının çalışmasına faydalı, küçük ama etkili bir spor aletidir.

spin-koseli-dambil

Delta Çok Fonksiyonlu Deluxe Barfiks ve Mekik & Şınav Çekme Aleti

Aletin 120 kiloya kadar taşıma kapasitesi bulunmakla beraber birçok farklı açılarda egzersiz yapmaya olanak sağlar. Farklı zorluk seviyeleri olan alet ile barfiks çekebilirsiniz. Yerde ayaklarınıza sabitleyerek mekik çekmek için kullanabilirsiniz. Farklı bir pozisyonda şınav çekmek amacıyla da kullanılabilir. Yani evde spor yapma sürecinde yapılabilecek birçok hareketi bu alet ile yapabilirsiniz.

barfiks-ve-mekik-cekme

Delta Deluxe Ultra Pilates ve Egzersiz Seti

Setin içerisinde pilates topu, egzersiz minderi, pilates bandı, top şişirmek için pompa, bel inceltme diski, atlama ipi, dambıl ve el yayı bulunmaktadır. Egzersiz minderini sadece pilates için değil her egzersizde kullanabilirsiniz. İçeriğindeki tüm malzemeler evde spor yapmak için son derece elverişlidir.

delta-plates

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Canan Belçim Uçar dedi ki:

    Spor çok önemli özellikle 35 ve üzeri hanımlar için spor olmazsa olmaz eğer çok zorlanıyorsanız yükarıdaki ağırlıklardan alarak evinizde kullanın yoksa kaslar eridikce zaman içerisinde ağrılar da meydana geliyor.

BİR YORUM YAZ