Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Nedenleri ve Çaresi

Erkekler Karısıyla veya Sevgilisiyle İlişkiye Girmekten Neden Kaçar?

Erkeklerin partneriyle ateşli ve çok istekli seks yapması aslında çok basit gibi görünse de her erkek kendisine bakan bir kadınla birlikte olmaz, vereceğim örnekler belki komik gelecek ama bu yazıyı okuyorsanız sevdiğiniz değer verdiğiniz kişi muhtemelen pimpirikli bir yapıya sahiptir.

Öncelikle sevgili hanımlar bu durum çok yeniyse yapmanız gereken son cinsel ilişkinizde partnerinizin hangi durumda boşaldığını düşünün! Bunun nedeni muhtemelen partnerinizin o an gözüne birşey takıldığı ve sonrasında yaptığı davranış çok ilgisiz olduğu yönündeyse bilin ki son ilişkinizde partneriniz sizden soğumuş demektir.

Peki gözüne ne takılmış olabilir!

Öncelikle bu durumlarda karşılaşan popüler nedenlerin başında size komik gelecek ama uzun tırnaklar yer alıyor. Uzun tırnaklı bayanlar cinsel ilişki sırasında erkeklerin penislerine zarar verebiliyor derilerinde yaralara sebep olabiliyor ve bu durum erkeklerin sizden bir nebze uzaklaşmasına neden olabiliyor.

Bir diğer sebep kadınların dişlerine, boğaz temizliğine önem vermemesinden geçiyor, cinsel ilişkide malumunuz olmazsa olmazlardan olan oral sekste partneriniz ağzınıza boşaldığında ve banyoya gittiğinde cinsel organında beyaz peynir taneleri çeşitli gıda pislikleri gördüyse eğer açık söylemek gerekirse artık erkek gözünde görüntü olarak liv tyler bile olsanız sizden tiksinir ve kolay kolay yüzünüze bakmaz hatta sizi ciddiye bile almaz.

Kıl ve Tüy işlerine Dikkat

En popüler olan sebeplerin başında ise istenmeyen tüyler ve ter kokusu gelmektedir. Lazer epilasyon veya Yaptırdığınız ağda aralığına çok dikkat etmeniz gerekmektedir, gerek vajina bölgesi gerek bacak ağdası olsun bunlara çok dikkat edin! Sonrası erkeğinizden şöyle bir söz duyabilirsiniz, “Karımla mı ilişkiye giriyorum rağıp ustayla mı yatıyorum belli değil.!” Aslında buna benzer bir söz duyarsanız yine iyi çünkü erkek sizin bunu duyup gerekli tedbirleri almanızı istemektedir.! Problem bunu söylemeyen erkeklerdedir sizden tamamen soğur ve sonrasında sizin gibi böyle kadın sitelerinde çare bulmaya çalışır. 🙂

Tahammül Edemezler!

Kullandığınız kelimelere dikkat edin! Partneriniz yanınızdayken herhangi bir erkeğin bir taraflarını överek patavatsızlık etmeyin, erkekler bizlere benzemez onlar her zaman sizin gözünüzde herhangi bir erkekten çok daha iyi olduğunu düşünür ve sizin başka birisini beğenmenize tahammül edemezler bu kişi yakın arkadaşınız akrabanız veya ünlü bir artist bile olabilir hiç fark etmez.

Toparlayacak olursak sevgili hanımlar, erkekler hem bebek gibidir hem de basit canlılardır kişisel bakımınıza özen gösterin hijyen konusunda titiz davranın ve ona dünyadaki tek erkekmiş gibi muamele yapmayı unutmayın. Sevgiler..

1 Yorum

  1. Muhteşem bir yazı olmuş bu tüyolar bir çok kişinin işine yarayacaktır tabi bu durumdan muzdarip olan kişiler genellikle içine kapanıktır ve sorunu paylaşamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here