Akrep Burcu Erkekleri Etkileme Yöntemleri ve Cinsel Hayatları

Akrep Burcu Erkekleri Etkileme Yöntemleri ve Cinsel Hayatları

Akrep burcu erkekleri, tutkunun diğer adı olarak kabul görürler. Son derece sahiplenici olan bu erkekleri etkilemek sanıldığı kadar kolay değildir. Her kadından ve her sözden ya da her davranıştan etkilenmezler. Onların etkilendikleri durumlar farklıdır. Eğer bir akrep burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız öncelikle bu burcun erkeğini iyice tanımalısınız. Onun tüm özelliklerini öğrendikten sonra onu etkilemeniz çok daha kolay olacaktır.

Akrep Erkeğini Etkilemek

Akrep erkeği aşkı sever. Kolay kolay aşık olamaz. Ancak; aşık olduğu zaman da kolay kolay vazgeçemez. Aşka giden ilk yol ise onu etkilemektir. Önce onu etkilemeyi başarmalısınız.

Akrep Erkeği Tutku Adımıdır

Akrep erkeğinin tutku adamı olması sizin işinize yarayacaktır. Zira, siz ne kadar tutkulu olursanız o sizden o kadar etkilenir. Tutkularınızı saklamadan ve cömert bir şekilde sergilerseniz onu etkilediniz demektir. Bu burcun erkeklerinin hayır diyemeyeceği ve reddedemeyeceği şeylerin başında tutku gelir. Bunu unutmayın.

Akrep Burcu Erkeği Sözleri Değil Davranışları Dikkate Alır

Bu burca mensup erkeklerin en önemli özelliklerinden biri de budur. Onlar sözlerle değil dokunarak ifade etmeyi severler. Ona bol bol seni seviyorum demek yerine onun elini tutun. Sana aşığım diye haykıracağınıza ona sımsıkı sarılın. Bu davranışınız kelimelerden çok daha etkili olur. O kelimelerin değil içtenlik ve samimiyetle yapılan davranışların etkisinde kalır.

Akrep Burcu Erkeği ve Özgürlük Alanı

Bu erkeklerin kendilerine özel bir özgürlük alanları vardır. Bu alana dokunmamanız gerekiyor. Onu bu anlamda da etkilemek istiyorsanız onu biraz özgür bırakmanız gerekecek. Eğer siz gerektiğinde geri çekilip ona özgürlüğünü verirseniz bu onu tetikleyecek ve size bir adım daha yaklaşacaktır. Erkek arkadaşlarıyla çıkmak istiyorsa bırakın çıksın. Eğer siz buna karışmazsanız gece boyunca sizi arayacak ve sizin şüphelenmenize fırsat vermeyecektir.

Akrep Erkeğini Meraklandırmak

Akrep burcu erkekleri gizemi severler. Gizemli olan her şey onlarda aşırı bir merak uyandırır ve onlar merak ettiklerini öğrenene kadar vazgeçmezler. Bu durumda yapmanız gereken şey, çok açık olmamaktır. Yani kendinizi olduğunuz gibi detaylara kadar anlatmayın. Bırakın gizemli bir yanınız kalsın. Akrep erkeği bu gizemli yanınızı görecek ve bu onun heyecan duymasına yol açacaktır.

Akrep Burcu Erkeğine Ufak Yakınlaşmalar

Onları etkilemenin önemli yollarından biri de bu ufak yakınlaşmalardır. Onunla bir anda sınırsızca yakınlaşmanız ona cazip gelmeyecektir. Her şeyin bir anda gizemini yitirmesiyle onunda ilgisi sönüp gider. Ona ufak ufak yakınlaşın. Yanağına bırakılan içten bir öpücük, elini tutmak ve küçük bir dokunuş onun bütün ilgisini siz üzerinizde toplar. Bu onun için çok heyecan vericidir. Bu heyecan bir süre devam edecek ve ileride onunla cinsel hayatı paylaşmak mükemmel olacaktır.

Akrep Burcu Damak Tadı

Akrep burcu erkeği için damak tadı oldukça önemlidir. Onu etkilemeyi düşünüyorsanız kesinlikle ona lezzetli yemekler yapın. Yaptığınız yemekler onun damak tadına hitap etsin. Bunun için sohbetler arasında onun sevdiği yemekleri öğrenin. Onun sevdiği yemekleri yapmanız ona kendini özel hissettirir. Tabi lezzetli ve ilginç yemekler hazırlarken özenli bir sofra kurmayı da ihmal etmeyin. Renkli peçeteler, şık bir masa örtüsü ve belki birkaç mum bu erkeklerin aklını başından alır.

Akrep Burcu Erkeğiyle Doğru İletişim

Akrep burcu erkeği ne kadar dışa dönük gözükse de aslında son derece kapanıktır. Yani; genelde duygu ve düşüncelerini ifade etmekte zorlanır. Kendi içinde savaşları vardır. Buradan hareketle, onu etkilemenin yolu doğru iletişimdir. İletişiminizde kesinlikle sürekli eleştirel olmayın. Onun her davranışını ya da kararını yargılamayın. Aksine yapıcı bir tavır sergilerseniz ve onu anlamaya çalışırsanız onu etkileyebilirsiniz. Onu konuşmaya zorlamak yerine konuşmasını sağlamak için doğru taktikler uygularsanız size içini açacaktır ki bu da onun sizden etkilendiğini ve size yakın hissettiğini gösterir.

Akrep Erkeği ve Tatlı Dil

Akrep erkeğinin kilidini açmak için tek anahtar; tatlı dildir. Ona bağırıp çağırmanız ya da kavga etmeniz yapacağınız en büyük hata olur. Bunun yerine, sorunları tatlı bir dille anlatırsanız size hayran kalacak ve anlattıklarınızı dinleyerek size ayak uyduracaktır. Sizin samimiyetiniz ve içtenliğiniz devam ettiği sürece akrep burcu erkeği sizden etkilenmeye devam eder.

Akrep Burcu Erkeği ve Kalite

Hayatın her anında ve her konuda kaliteden hoşlanan bu erkekleri kaliteli seçimlerinizle etkileyin. Söz gelimi; ona hediye alacaksanız bu kesinlikle kaliteli bir şey olmalıdır. Ona yemek yapıyorsanız baştan savma özensiz bir yemek onun için bir şey ifade etmeyecektir. Ancak; kaliteli bir menü , kaliteli bir şarap seçimi ve şık bir masa onun hayranlığı kazanır. Bunun yanı sıra; buluşmaya giderken kaliteli bir kıyafet, güzel bir parfüm sürmeyi de ihmal etmeyin.

Akrep Burcu Erkeğinin Cinsel Hayatı

Tutkulu akrep burcu erkekleri cinsel hayatlarına oldukça düşkündür. Karşı konulmaz cazibeleriyle sevişirler. Onlar için sevişme; sevgilerini ifade etmenin en güzel yoludur. Ayrıca cinsel yaşamı onun hayata karşı deşarj olma yoludur. Sözlerle arası iyi olmayan bu burcun erkekleri kendilerini yatakta ifade ederler.

Sevdiği kadınla tutkunun doruklarında bir cinsel hayatı vardır. Ona küçük bir dokunuş, tatlı bir gülümseme ya da erotik bir söz bile yeterlidir. Farklı mekan ve şartlarda sevişmek ona çekici ve cazip gelse de o kendini rahat hissedeceği ortamları tercih eder. Cinsel yaşamında gizlilik ve kendini güvende hissedeceği ortamları sever. Cinsel hayatında farklı deneyimler edinmeyi sever. Partneri karşı çıkmadığı sürece fantezilere açıktır. Ona ayak uyduran bir partnerle harika bir cinsel yaşamı olur.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (2)
  • comment-avatar
    Neşe Kocadağ 3 sene

    Akrep erkeği gerçekten çok zor ama sevdimi tam seven ve herzaman arkanda durabilecek nadir insanlardandır.

  • comment-avatar
    Melek Sarı 3 sene

    Akrep insanına yanlış yapmamaya özen gösterin özellikle yakınınızsa ve size değer verdiyse yanlış yapmayın, eğer uzaklaşmak isterseniz de onu kırıp incitmeden yanlış yapmadan bunu yapın sonra üzerler.