Dağınık Topuz Saç Modelleri

Dağınık Topuz Saç Modelleri

Gelin adayları ve genç kızlar için önümüzde ki sezonun saç trendi Dağınık topuz saç modelleridir. Uzun yıllardır gelinlerde ve nişanlık kıyafet giyinen genç kızlarımızda derli toplu topuz modellerine ağırlık veren moda dünyası, bu sezon tercihini dağınık topuz modellerinden yana kullandı.

Genç kızların en özel gecelerinden bir tanesi olan düğünleri, mezuniyet baloları ve nişanları, bu özel anların hepsi için tercihiniz önümüzde ki yılda dağınık topuzdan yana olsun. Bu modelleri tamamlamak için içlerine attırabileceğiniz sarı ya da kırmızı gölgelerde size çok farklı cool bir hava katacaktır.

Yine bu modelleri tamamlamakta tercih edilen papatya taçlar, inci zarif tokalar ve taşlı taçlarda sezonun trendleri arasında yer almaktadır.

Bu tip topuzları gündelik yaşamın içinde de tercih edebilirsiniz. Sabah kalkıp erkenden işe giden bir bayan birkaç hamle ile bu topuzu saçına uygulayıp son derece şık ve çekici bir görünüm yakalayabilir. Kullanım açısından da son derece rahat ve özgün bir havaya sahiptir.

Bu tasarımlarda Retro akımı etkisi çok yüksektir. Geçmişten bu güne kadar uzanan bu güzel ve çekici saç modelleri çoğu zaman sizinde nostalji yaşamanıza imkan sağlayacaktır.

 

2015 Sezonu moda dünyası için geçmişle günümüzün buluşmasının doğallıkla sunulması gibi olacaktır.

Bu doğal güzelliği yakalamanızda, her taraftan dökülen saçlarla yapılan topuzların etkisi büyük olacaktır. Hemen her kıyafetinizle bu saç modellini kombin ederek kullanabilirsiniz. Gece dışarı çıkarken abiyenizle kombin edebileceğiniz gibi gündüz işe giderken de iş kıyafetinize kombin edebilirsiniz. Özgürlüğün ve güzelliğin akımı olan bu saç tasarımı önümüzde ki sezonda gelinlik kızlardan tutunda davete katılacak olan bayanlara ve spor olsun diye yürüyüş yapan kadınlara kadar her bayanın saçını süsleyen özel bir model olacaktır.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)