Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Burun Estetiği

Burun Estetiği

En çok göze çarpan organımız olan burnumuz, yüz hatları ile orantısız olduğu takdir de kişinin mutsuz ve huzursuz olmasına neden olur. Bu sebeple herkes kusursuz bir buruna sahip olmak ister.  Bu burun estetiği ameliyatı ile mümkün olmaktadır. Burun estetiği sayesinde burnunuzu küçültebilir veya büyültebilirsiniz.  Bunun yanı sıra burun deliklerinizde de küçültme veya büyülteme yapabilirsiniz.  Burun eti yüzünden yaşadığınız nefes alma zorluğu da burun ameliyatı sayesinde çözüme kavuşmaktadır. Yaş sınırı ise hem bayan hem de erkeklerde 18’dir. Fakat bir travma veya doğumsal problemler sonucu daha erken yaşta da yapılabilmektedir.

Operasyon öncesi hazırlık

Ameliyat öncesi 8 farklı açıdan yüzünüzün fotoğrafı çekilerek, burun tasarımı yapılır. Operasyondan önce, hemen hemen sahip olacağınız görüntü sizlere gösterilir.  Daha sonra sizlere burnunuzda tespit edilmiş sorunların sebepleri hakkında bilgiler verilir. Çözüm şekilleri de anlatıldıktan sonra operasyon teknikleri hakkında da bilgi verilir. Operasyon öncesi doktorunuzun danışmanlığında verilen kan sulandırıcı etki içeren, bitki çayları veya aspirin gibi ilaç kullanımları yaklaşık olarak operasyondan bir hafta önce kesilir. Operasyon öncesi ve sonrası için sigara kullanılmamalıdır. Operasyondan yaklaşık olarak 6 saat öncesi bir şey yiyip içilmez.

Operasyon tekniği

Genellikle kapalı rinoplasti tekniği kullanılır. Burnunuzu oluşturmakta olan kıkırdak, kemik yapısı ve yumuşak doku yeniden şekillendirilir. Eksiklik veya fazlalık tespit edilerek yeniden şekillendirme yapılır. Böylece burnunuzun estetik görünümü sağlanır. Daha sonra burun cildine göre özel ten rengi bantlar yapıştırılır. Üzerinde plastik atel konulduktan sonra 7 gün sabit kalır.

Burun estetik fiyatları

Burun estetik fiyatları hastane ve doktora göre değişiklik göstermektedir. Burun estetik ameliyatlarını sigorta karşılamamaktadır. Bu ameliyat fiyatlarıyla ilgili kesin bir bilgi alabilmek için doktorunuzla görüşmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri