Güven Vermeyen Erkeklere Karşı Kadınların Bakışı

Güven Vermeyen Erkeklere Karşı Kadınların Bakışı

İnsanlara sorulduğunda ilişkilerde en önemli faktörün güven olduğu söylenmektedir. Kadınlar ilişki tercihlerinde mutlaka güven konusunu hatırlamaktadır. Güven vermeyen bir insan ile çoğu kadın ilişki yaşamamaktadır. Kadınların en hassas olduğu konu güven konusu olmaktadır. Bunun sebebi ise, beraber bir hayat geçireceği insana her türlü güvenmek istemesinden geçmektedir. Kadınlar erkeklere göre daha hassas yapıda olmasından dolayı, güven konusu da kadınlar için çok önemli bir yer tutmaktadır.

Güven Kadınlar İçin Ne Kadar Önemli?

Kadınlar doğuştan güven konusunda çok hassas olmaktadırlar. Sadece erkeklere karşı değil hem cinsleri içinde bu kural geçerlidir. Kadınlara sorulduğunda güvensiz bir ilişkiyi tercih eden kadın sayısı yok denilecek kadar az sayıda olmaktadır. Bir kadınla beraber olmak için güvenini kazanmak çok önemlidir. Erkeklerin bir kısmı bu konunun farkına varmaktadır. Kadınlar arkadaşlık bağında veya sevgili konumunda erkeklerin çok güvenilir olmasını istemektedir. Kadınlar güvenemedikleri erkekler ile birlikte zaman geçirmek istememektedir. Erkeği değerlendirirken iyi bir insan olması ile beraber güvenilir olmasını da istemektedirler.

Hemen her insanın “güvenli kişi” tanımı altında aldatılma korkusu yatmaktadır diyebilir, aldatılmayı anlamanın yolları konusunda yazdığımız bu yazıyı da okumanızı şiddetli öneririz.

Güven vermeyen erkekler ile hiçbir şekilde görüşmeyi ve konuşmayı istemezler. Çoğu insana göre de aslında olması gereken durum da bu şekilde gerçekleşmektedir. Kadınların en çok hassasiyet gösterdiği bir konu olarak bilinmektedir. Güvenmeyen kadın, karşı tarafla hiçbir şekilde ilişki kurmak istememektedir. O yüzden güven konusu kadınlar için, hayatlarında olmazsa olmaz durum niteliği taşımaktadır. Kadınlar bu konuda taviz vermekte kaçınmaktadırlar. Çünkü güven vermeyen insan ile hiçbir yola çıkılmayacağını bilmektedirler. Kadınlar erkeklere göre bu konuda taviz vermeyi sevmemektedir. Güvenmedikleri için, şartlar ne olursa olsun erkek ile görüşmek istemezler.

Kadınlar İçin Güven

Kadınların erkekler ile ilişki kurma bakış açısı güvenden geçmektedir güven vermeyen hiçbir erkek ile iletişim halinde olmak istemeyiz Kadınların kuracağı her iletişimde tanışacağı her yeni insanda aradıkları ilk şey güven olarak bilinmektedir.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)