Erkek Arkadaşım Evliliği Düşünüyor Mu? İşte Sorunun Cevabı

Erkek Arkadaşım Evliliği Düşünüyor Mu? İşte Sorunun Cevabı

Erkek Arkadaşım Evliliği Düşünüyor Mu? İşte Sorunun Cevabı

Devam eden bir ilişkinin nasıl sonuçlanacağı özellikle bayan tarafın merak ettiği bir sorudur. Erkek arkadaşın ilişkinin ilerisi adına ciddi olup olmadığını anlamak için çeşitli deneme yollarına gidilse de, erkeğin tavırları ve konuşmaları, ilişkinin akıbeti hakkında ipuçları verecektir. Evlilik muhabbetlerine sıra geldiğinde geçiştiren erkekler genellikle evlilikten korkan ve sürekli erteleyen karakterdedir. Ancak bu konuda kadınların baskıcı taraf olmaları erkeğin daha çok kaçmasına neden olacaktır.

Erkekleri Evliliğe İkna Etme Yolları

Erkeklerin evliliğe yanaşmalarını sağlamak büyük ölçü de kadınların elindedir. Öncelikle kadının kendini evlenilecek kadın olarak görmesi, erkeğe de o şekilde kendini yansıtmayı sağlar. Aynı zamanda kadının her yönden doğal olması, erkeğin kendini rahat hissetmesine ve bir an önce bu rahatlığı aile yuvası içinde yaşama hissini kuvvetlendirecektir. Evlilik konusunda acele eden kadınlar erkekte ters tepkilere neden olmakta ve evlilik işi sürekli ertelenmektedir. İlişki süresince kadının sakin ve huzur veren yapıda olmasının yanı sıra, tartışmalarda alttan alan taraf olması erkekleri evliliğe iten faktörler arasındadır. Bu sebeple erkeği evliliğe ikna etmek için, önce kendinizi sevmekle birlikte erkeğe iltifatlar etmek ve gururunu okşayıcı bir tarza bürünmek etkili olacaktır.

Evlilik Teklifi Almak İçin Tavsiyeler

Sabırsızlıkla beklenen evlilik teklifi erkek tarafından bir türlü gelmiyorsa, kadının birtakım hamleler yapmasının zamanı gelmiş demektir. Erkeği evliliğe teşvik etmek için birlikte düğünlere katılmak ve evli ve mutlu çiftleri örnek göstermek fayda sağlayacaktır. Evlilik konusunun geçtiği her yerden hızla uzaklaşan erkeklere zaman zaman gözdağı vermek, erkeklerin sevdiği bayanı kaybetme korkusuna neden olacak ve evlilik teklifi için farklı sürpriz arayışına girecektir. Ayrıca evlilik hayatının müşterek olduğunu ifade etmek ve problemlerin ortak çözümleneceğinin sinyalinin kadınlar tarafından verilmesi, erkeğin evlilik korkusu yerini şık bir teklif alacaktır.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)