Beyaz Tenli Kadınlar İçin Kışlık Kombinler

Beyaz Tenli Kadınlar İçin Kışlık Kombinler

Havalar hafiften soğumaya başlamışken, kışlık kıyafetler hem gardıroplarımız da hem de mağaza vitrinlerindeki yerini almaya başladı. Hangi tarza sahip olursa olsun her kadın kıyafetleriyle aşk yaşar. Elbiseler, pantolonlar, etekler ve çeşit çeşit aksesuarlar. Her kadının tercihi farklıdır. Peki, siz neler tercih ediyorsunuz?

Tercih ettiğiniz renkler sizin için uygun mu? Beyaz ten rengine mi sahipsiniz? Peki, sizi en güzel gösterecek renkler neler? Hangi modeller size yakışır?

Hangi Renkler Tercih Edilmeli?

Beyaz tenli kadınlardansanız tabi ki esmer tenli kadınlara göre koyu renklerde büyük bir avantaja sahipsiniz. Çünkü koyu renkler her zaman teninizi ortaya çıkaracak ve sizi eşsiz gösterecektir.

Siyah, lacivert, bordo gibi renkler sizin daha aydınlık görünmenizi sağlayacaktır. Bu sezon moda stillerinde biber kırmızısı, tozpembe, hardal sarıları gibi renk tonları ön plana çıkıyor. Bu durum siz beyaz tenli kadınların oldukça lehinedir. Bu kış kombinleriniz de hardal sarılarını kullanarak sonbaharın esintilerini kendinize yansıtabilirsiniz.

Yine 2019-2020 kış sezonunda öne çıkan kırmızı renginin kahverengiye kaçan tonu olarak bilinen merlot rengini mağazalarda sıklıkla göreceğiz. Montlar ve paltolarda bu sezon bu rengi tercih edebilir, kendinize sofistike bir hava katabilirsiniz. Ayrıca bu sezon turuncular ve parlak yeşile kaçan sarılar en gözde renklerden. Beyaz tenli kadınlarda daha şık ve modern duran bu renkler sizin kış aylarınızda bir star gibi görünmenizi sağlayacak.

Biri Kot mu Dedi?

Kadın, erkek, esmer ya da sarışın bütün herkesin en sevdiği giysilerin başında kotlar geliyor. Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen jean modasının hiç bir zaman geçmeyeceği aşikar. Yaz ayları ya da kış ayları fark etmeksizin günün kurtarıcısı olan jeanler bu sezonda yerini koruyor. Peki, beyaz tenli kadınlar hangi tonlarda kot modellerini tercih etmeli.

Eğer beyaz tenli kadınlardansanız kot rengi tercihinizi daima en koyu renklerden seçmelisiniz. Koyu renk kot ceketler, kot gömlekler sizi her zaman bir adım öne çıkaracaktır. Evet, kot her kadına yakışır ama koyu renkli kotları herkes taşıyamaz. İşte bu yüzden büyük bir avantajla koyu tonlarda ki kotları kullanabilirsiniz.

Beyaz Tenli Kadınların Kışlık Kombinleri

Öncelikle unutmamanız gereken şey en yakışan kombin her zaman en çok sevdiğiniz kombin olmayabilir. Ten rengi, kilo, boy, vücut tipinize yakışan kıyafet seçimleri yapmalısınız. Bu kış moda olan renk tonları beyaz tenli kadınlardan yana. Borda kabanlar, hardal sarısı vinil etekler, gri ekose takımlar kombinleyebileceğiniz ürünlerden sadece bir kaç tanesi. Beyaz tenlilerin doğuştan romantik esintilere sahip olduğu aşikar.

Bu sezon bu romantiklik esintisini tamamlamak için biçilmiş kaftan. Mikro-floral desenler, masalsı elbiseler en trend döneminde. Yine bu sezon öncü markalara baktığımızda geçmişin kapılarının aralandığını görebiliyoruz. 70’li yılların burjuva stili gerdi döndü. Gardıroplarda duran ipek bluzlar, sal yakalar, fularlar bu sezonun en trend parçalarından.

Beyaz Ten Renkli Kadınlara Yakışan Makyaj Tonları

Makyaj her kadın için büyük önem taşır. Fakat beyaz tenliyseniz makyaj her daim sizin için biraz daha önemli olmalı. Beyaz tenliler makyaj yapmadıklarında çoğu kez “hasta mısın?” “Solgun görünüyorsun.” gibi tepkilere maruz kalırlar. Peki, sizin için en doğru renk tonları nelerdir?

İşte sorunun cevabı;

  • Pembe tonları
  • Şeftali tonları
  • Sıcak renkli far tonları (kırmızı, turuncu vb.)
  • Simli ve Sedefli far tonları beyaz tenli kadınlara en çok yakışan tonlardır.

Ufak Tüyolar

  • Mutlaka yaptığınız kombinlerde siyah renge yer verin.
  • Kot tercihlerinizi her zaman en koyu tondan yana yapın.
  • Renkleri kullanmaktan ve karıştırmaktan korkmayın
  • Siyah elbiseleriniz de gold aksesuarlara yer verin
  • Mavi renginin tonları en çok beyaz tenli kadınlara yakışır bunu unutmayın.
  • Kırmızı renk ile barışın ve en önemlisi unutmayın en güzel kıyafet, içinde en iyi hissettiğiniz kıyafettir ve kadının en güzel kıyafeti gülümsemesidir.
CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)