Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Erkekce; Kadın Ne İster Sorusunun Yanıtı

Erkekce; Kadın Ne İster Sorusunun Yanıtı

Erkeklere göre kadın ne ister sorusunun cevabı,
Hepsi erkeğin dilinden çıkan sözler.
Kadınlar ne ister?
Kadınlar cinsel ilişkide bulunmaya daha yatkın…
Monogami (tek eşlilik) kadınlara uymuyor…
Kadınlar uzun süreli ilişkilerde cinsellikten daha çabuk soğuyor…
Kadınlar biz erkeklere göre daha iyi fantezi kuruyor…
Hepsi oldukça iddialı ifadeler. Ne kadar iddialı olursa olsun bilim insanları bunları onaylıyor.
“Kadınların ruhundan anlarım.” diyen bir erkek arkadaşınıza Sigmund Freud’un “Hiç cevaplanamamış, kadın ruhu üzerinde 30 yılı aşkın çalışma yapsam da benim de bir cevap bulamadığım o müthiş soru halen duruyor: Bir kadın ne ister?” dediğini ona hatırlatın.

Kadınların libidosu daha mı düşük?
Yanıt kesinlikle hayır. Hatta tam tersi kadınların libidosu erkeklerin libidosundan da yüksek.Hayvanlar aleminde de olduğu gibi kadın her zaman başlangıcı yapan, istekli olan kur yapan taraf oluyor. İnsanlar için de durum aynı. Kadından önce bir ışık yakmasını, elektrik vermesini bekler erkek. (Biz öyleyiz.)
Sonuç olarak (biraz kaba olacak affedin ama) Kadınlar erkeklerden daha fena.

Kadınlar Ne’den Tahrik Oluyor?
Kanada’da Queen’s Üniversitesinde Psikoloji profesörü Meredith Chivers hayatının büyük bir bölümü kadın ve erkeklerdeki libido dürtüsünü araştırmakla geçirmiş başarılı bir bilim adamı.
Chivers vajinal kan akışı ve ıslanmayı tespit eden, pletismograf adlı bir alete bağlayarak çeşitli(kadın erkek, kadın kadına, erkek erkeğe, insan hayvan) ilişki videoları izlettiriliyor. Aynı aparat erkeğin cinsel organına da takılıyor ve cinsel videolar izlettiriliyor.
İşte Çıkan sonuç;
Kadınlar izlediği her videodan tahrik olurken erkekler sadece kendi tercih ettikleri cinsel videosunu izlerken tahrik olduğu tespit edildi.
Kadınlar sadece duygusal olarak hoşlandığı erkeklere karşı mı cinsel arzu duyuyor?
Hayır.Kesinlikle böyle bir yargıya ulaşılamadı. Kadınlar sadece sevdiği veya hoşlandığı erkeği arzu etmez. Kadınaların baskı altında olması bu izlenimi yaratmıştır.
Erkekler bu konuda dünyanın her yerinde daha özgür oldukları için durum böyle zannediliyor.
Kadınları uyarmak erkekleri uyarmaktan daha kolaydır.

©Kadının Kitabı özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Bir önceki yazımız olan Haftanın En Seksi Günü Hangisi? başlıklı makalemizde cinsellik ve Haftanın En Seksi Günü Hangisidir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri