Abiyeler İçin Çanta Modelleri

Abiyeler İçin Çanta Modelleri

Yaz kış fark etmeksizin en gösterişli kıyafetler olarak bilinen abiyeler, çantalarıyla bütünlük kazanmaktadır. Abiyelerinizin tamamlanması, olduğundan daha da şık görünmesi için doğru çantayı seçmeniz son derece önemlidir.

Birbirinden renkli, ışıltılı ve süslü abiye kıyafetlerin yanına 2021 yılında oldukça trend olan transparanlığı, rengi, detayları ve boyutu ile kusursuz bir çanta tercih etmelisiniz. Bu şekilde özel günlerin parlayan yıldızı siz olabilirsiniz.

Gündüz Abiyeleri İçin Çanta Modelleri

Gündüz davetlerinde tercih ettiğiniz abiye modelleri için sade ve şık çantalar kullanmanız gerekmektedir. Renkli sabah elbiseleri için mat dokularda işlenmiş, çiçekli veyahut geometrik desenlere sahip çantalar kullanabilirsiniz.

Kıyafetinizle çantanızın birbirini dengelemesi, renklerinin birbirini bastırmaması oldukça önemlidir. Bu sebeple gündüz abiyelerinde daha çok pastel tonlu çantalar tercih etmeye özen göstermelisiniz. Boyutları ise ne çok küçük ne de çok büyük olmalıdır. Orta boy ve orta uzunluk, gündüz abiyeleri için yeterli olacaktır.

Gece Abiyeleri İçin Çanta Modelleri

Geceleri katılmak istediğiniz davetlerde daha ışıltılı, dikkat çekici kıyafetler tercih edersiniz. Yanına yakışacak çanta modelleri ise ışıltısıyla göz dolduracak küçük çantalar olmalıdır. Yalnızca cep telefonunuz, rujunuz ve cüzdanınızı alacak olan bu çantalar geometrik formda olabilir. Önemli olan elbisenizin yanında şık görünmesidir.

Siyah, gri, gold ve ışıltılı; kare, oval abiye çantalar abiye kıyafetler için en ideal çantalardır. Kusursuz görüntü elde edebilmek için çantaları kıyafetinizle aynı renk tercih edebilirsiniz. İstediğiniz çantayı ön plana çıkarmak içinse çantanın rengini tam zıt renkte seçebilirsiniz.

Ayrıca günlük yazlık bel çantaları modellerini de aşşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

https://www.qkadin.com/yazlik-bel-cantasi-modelleri-ve-kombinleri.htm

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)