Erkekler Kadınlarda En Çok Hangi Parfümü Sever?

Erkekler Kadınlarda En Çok Hangi Parfümü Sever?

Günümüzde güzelliğimize ve dış görünüşümüze önem verdiğimiz kadar kullandığımız kokulara da bir hayli dikkat ediyoruz. Kullandığımız kokular bazen üzerimizdeki kokuları bastırmak için bazen ise karşımızdaki insana karşı yaptığımız bir hazırlık olabiliyor. Erkekler çoğu zaman kokulara karşı kadınlardan daha hassas olabiliyorlar. Erkekler zor beğenen bireyler oldukları için parfüm konusunda çok dikkatli olunması gerekiyor. Parfümler sadece koku olarak değil duygusal anlamlar hissederek bakıyorlar. Kullanılan farklı kokuların içerikleri erkeklere bazen rahatlık bazen erotik duygular ve çekicilik hissettiriyor. Aldığımız parfümleri artık bu değerlendirmeye göre alıyoruz. Çünkü kokular artık erkekleri etkilemek için kullanılan bir araç haline gelmiştir.

Erkeklerin Beğendiği Kokular

Meyve Kokuları: erkeklerin meyve kokularına karşı etkisiz kalmadıkları gözlemlenmiştir. Meyve kokuları hem daha ferah hem daha tatlı oldukları için mutluluk hormonlarını tetiklediği gözlemlenmiştir.

Tarçın Kokusu: tarçın kokusu zihin yorgunluğuna iyi gelen ve fiziksel yorgunluğu alan bir aromaya sahiptir. Bu yüzden erkekler bu tür parfüm kullanan kadınların yanında rahatladığını hissedecek ve huzur bulduğunun farkına varacaktır. Böylelikle bir adım daha yaklaşacak ve size karşı kendini daha rahat hissetmeye başlayacaktır.

Yasemin Kokusu: endişe, gerginlik gibi duyguları en az seviyeye indirmeye yardımcı olur. Böylelikle özel hayatınızda karşı tarafla daha sakin bir ilişki yürütmüş olursunuz. Yasemin kokusunun erkekler üzerinde ki en büyük etkisi empati duygularını tetiklemiş olmasıdır. Bu sizi daha iyi anlamaya başladığı için daha güzel bir iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca yasemin kokusunun verdiği öz güvenle karşınızdaki insanı daha çok etkileyip kendinize çekebilirsiniz. Öz güven erkeklerin çekici bulduğu özelliklerin başında gelmektedir.

Vanilya: birçok kadın parfümünde bulunan bir maddedir. Bu bitki cinsel isteği uyandıran ve erkeğin güdülerini harekete geçiren bir kokudur.

Lavanta Kokusu: hayatımızın birçok alanında kullandığımız lavanta kokusu parfümlerimiz için de çok önemli bir yere sahiptir. Cinsel uyarıcı olarak bilinen lavanta, erkeği hızlı bir şekilde etkisi altına alır. Bu anlamda erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği parfümlerden biridir. Partnerinizi cinsel anlamda etkilemek istiyorsanız tercih edebileceğiniz en doğru kokudur.

Sandal Kokusu: erkekler bu kokuyu kullanan kadınların tam olarak kendinden emin, ne istediğini bilen ve kararlı biri olduğunu düşünür. Erkekler kendi ayakları üzerinde duran kadınlardan her zaman hoşlanmışlardır.

Papatya Kokusu: Papatya, tesir altında bırakan bir kokudur. Doğal anti depresan özelliği sayesinde erkekleri etkiler çünkü erkekler aradıkları iç huzuru bu kokuda bulurlar.

Erkeklerin En Sevdiği Kadın Parfümleri

Viktor Rolf:  Kalıcı bir kokuya sahip olan parfüm partnerlerinin kokunuzu her zaman hissettirebileceğiniz iyi bir seçenek. Kalıcı olmasından dolayı çok fazla kullanmamak gerekiyor.

Miss Dior Blooming Bouquet: Çiçeksi özleriyle taze ve yenilenmiş hissettirir. Erkekler kendilerine daha yüksek enerji verdiği için bu parfüm kokusunu çok seviyor.

Carolina Herrera 212 Sexy: Adından da anlayabileceğiniz gibi ihtirasın, tutkunun ve dişiliğin parfümüdür carolina herrera 212 sexy.

Davidoff Cool Water Sea Rose: Karşınızdakine yeni kapılar açabileceğiniz suyun soğuk bir cazibeye dönüşeceği muhteşem bir koku.

Lancome La Vie Est Belle: Sadeliğin güzelliğini vurgulayan lancome masum güzelliğinizi ortaya çıkaracak cinsten bir koku.

Giorgio Armani Code: Aşkın kokunu çözerek sizi romantik karanlık gecelere götürüyor.

Guerlain Idylle: Çiçeklerin güçlü kokusuyla sizi adeta bir bahar gecesine götürüyor.

Calvin Klein Euphoria: Bedeninizi saracak erkeğinizi etkiniz altına alabileceğiniz bir koku. Lotus çiçeği ve siyah orkidenin kokusu sizi çevreleyecek.

Channel Chance: Baharatlı ve odunsu kokulara sahip. Eğer kendinizi çekici ve büyüleyici hissetmek istiyorsanız çok iyi bir seçim.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ