Takip Edilebilecek En İyi Kadın Youtuberlar

Takip Edilebilecek En İyi Kadın Youtuberlar

Bloger, vloger derken youtuberler halkın sevgilisi oldu çıktı. Peki ya en çok takip edilen youtuber kadınların listesini öğrenerek siz de bu popüler kadınların yayınlarını izlemek istemez miydiniz? Eğer cevabınız evetse 1000’lerin ilgi ile izlediği bu popüler kanalları sizlerde izleyerek onlarca değerli bilgi edinebilirsiniz.

Ilgın Özgan

Bu bayan Viyana’da öğrenim gören bir üniversiteli. Vlog, makyaj ve motivasyon konusunda yayınlar yapan Ilgın, bayanlar tarafından büyük ilgiyle takip ediliyor ve tüm yayınları da büyük popülarite topluyor.

Melisa Beleli

Bu tatlı kızsa izleyenlerine kendini sempatisi ile çok sevdirmişe benziyor ki tıklanma oranları oldukça fazla. Her gün yayınları ile yüzlerce kadına ulaşan Melisa Beleli, diğer meslektaşlarından çok küçük yaşta olsa ki. Kim bilir beki de en çok izlenme sebeplerinden biri başarısının yanı sıra sempati toplamasına neden olan küçük yaşıdır ne dersiniz?

Aşkım İrem

Galatasaray Üniversitesinde okuyan İrem, oldukça zeki bir bayan ki bunu kaliteli yayınlarından, değerli bilgi paylaşımlarından ve bakışlarından da hemen algılayabiliyorsunuz. Onu izleyerek moda, makyaj ve genel yaşam tüyoları ile ilgili olarak birçok yeni ve değerli bilgi edinebilirsiniz.

Şule Karaok

Gülümsemesi ile insanların sempatisini toplayan bu kız ise düzgün, seviyeli konuşması ile insanları kendine çekmekte.

Ayşegül Makyajı

Asi tavırları ile sıra dışı ve orijinal bir kişilik olarak nam salan Ayşegül ise güler yüzü, eğlenceli tavrı ve sunumu ile gönülleri fetih etmiş durumda.

Deniz Shares

Sevimli, tatlı dilli, ve sempatik… Belki bu kelimeler onu anlatmaya yetmez ama daha fazlasını örenmek ve görmek için kesinlikle onun kanalını ziyaret etmelisiniz. Yanı sıra ara sıra eşi Göktür ile çektikleri videolarsa görmeye değer doğrusu.

Londra’da Bir Türk Kızı – Su Hak Güden

Kanalının adından da anlayabileceğiniz gibi Su Hak güden Londra’ da yaşıyor. Su ilk makyaj vlogerlarından olduğundan bu konuda engin bir tecrübeye sahip bu yüzden onu yakından takip edebilirsiniz. Onun makyaj önerileri sayesinde her gün bambaşka bir kadın gibi görünebileceğinizden de kesinlikle emin olabilirsiniz.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)