Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Aşıkmıyım Değilmiyim

Aşıkmıyım Değilmiyim

Eğer bugün midenizde tuhaf bir his var ise, dünya gözünüzde toz pembe ve yaşama azminiz biraz daha artmışsa ve onun varlığı aklınızda hep bir köşeden size sesleniyorsa size geçmiş olsun diyoruz. Çünkü bu aşık olduğunuzun bir işaretidir ! J

Birçoğumuz için aşk ne zaman, nerede ve nasıl geldiğini bilmediğimiz, bir anda bizi içine çeken, hayallerin içinde bizi bir yerlere savuran kasırga gibidir. Ama bazen aşık olduğumuzu anlamamız biraz zaman alabilir.

Peki aşık olduğumuzu nasıl anlarız ?

İşte bu soruya cevap bulabilmek tamamen sizin kişisel ve duygusal olarak ne tür değişimler geçirdiğinize bağlıdır. Artık “ben” duygusundan kurtulmuş ve “biz” duygusunu hissetmeye başlamışsanız, en güzel eğlence mekanlarında bile onsuz eğlenemediğinizi, kulağınız her an telefonda ya da ondan gelecek bir haberde ise, kalbiniz onun isminin geçtiği yerde daha hızlı çarpıyorsa, onu gördüğünüzde tepenizden aşağıya kaynar sular dökülüyor ise size geçmiş olsun diyoruz.

Çünkü siz aşık olmuşsunuz ! <3<3

Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız sanırım anladınız. Artık bir sorumluluğunuzun olduğu bilincini unutmamalı aşkı yakalamışken ona sıkı sıkı sarılmalı ve bir bütün olmayı başarmalısınız. Çünkü aşk insanın başına her zaman gelen bir şey değildir. Daha doğrusu her aşık oldum sandığınız duygular aşk değildir. Aşkın kıymetini bilmenizi ve birbirinizi her an sevmenizi ümit ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri