Yüz Maskesi İle Gergin Bir Yüze Sahip Olabilirsiniz

Yüz Maskesi İle Gergin Bir Yüze Sahip Olabilirsiniz

Her insanın özellikle kadınların en büyük kabusu ciltte oluşan kırışıklıklar kabusu olmuştur ve bu durumun önüne geçebilmek için tabi ki çeşitli krem ve losyonlar ilk başvurulan çözüm gibi sonuç ilişkisini doğurmuştur. Pisayada satılan bazı ürünlerin doğallıktan uzak olma ihtimali olduğu için organik olarak kendi hazırlayacağınız maskeler içinizin rahat olması ve ekonomik açıdan hepimize daha cazip gelmektedir.

Yaşlanmanın önüne geçmek tabi ki mümkün değildir fakat başlıca belirtisi olan kırışıklıkları geciktirmek çeşitli kür ve maskelerle sağlanabilir.

Çoğu zaman yaşlılığın belirtisi olarak yüzümüzde oluşan kırışıklıklar belirti olarak gösterilir fakat her kırışıklıkta yaşlılığın belirtisi değildir. Bu kırışıkların başlıca nedenleri arasında yorgunluk, stres ve bakımsızlık da kırışıklıklara etken olarak gösterilebilir.

Peki bu kırışıklıklardan nasıl kurtulabiliriz. Yüz gerdirici maske tarifini bu sorundan kurtulmanız için hazırladık. Bu yöntem ile yaşlanmayı erteleyebilir, yorgunluğun, stresin ve bir takım etkenlerin sebep olduğu kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz. Yüz gerdirici maske için gerekli malzemeler her evde rahatlıkla bulunan malzemelerden seçilmiştir.

Yüz gerdirici maske için gerekli malzemeler:

  1. Yoğurt ( 1 çay bardağı mümkünse doğal ev yapımı sulu tarafı olmasın )
  2. Buğday yağı ( 1 yemek kaşığı )
  3. Bal ( 2 yemek kaşığı )

Yüz gerdirici maske için yukarda belirttiğimiz malzemeleri bir karıştırma kabına alarak iyice karıştırın. İçine birkaç damla limon ekleyebilirsiniz. Bu yüzünüzün aynı zamanda parlak ve canlı görünmesini sağlayacaktır. Ardından karışımı losyon haline gelene kadar bekletin. Losyan haline gelmiş yüz gerdirici maske ile boyun bölgesi dahil tüm yüzünüze iyice masaj yaparak sürün. Maskeyi yüzünüzde 10 dakika beklettikten sonra yine yumuşak, yüzünüzü tahriş etmeyecek nemli bir bez ile masaj yaparak maskeyi silin. Ardından ılık su ile iyice yüzünüzü yıkayın. Haftada bir ya da iki kez uyguladığınızda 2 ay içinde değişimi gözleriniz ile göreceksiniz.

Not: Bu maskeyi kullanmadan önce herhangi bir cilt sorununuzun olmadığına lütfen emin olunuz.!

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)