Yay Burcu Erkeklerinin Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Yay Burcu Erkeklerinin Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Zodyak burçlarının 12 burcundan sırası ile 9. burcu olarak tanınan yay burcu Kasım ayının 22. günü ile Aralık ayının 22.günleri arasında doğan insanları kapsıyor. Yıldız haritalarında Jupiter gezegeni gözükse de 365 gün boyunca bazı gezegenlerin ziyaret ederek ulaşması yay burcunun dikkat çekici özellikleri olarak biliniyor.

Yay Burcu Erkeklerinin Olumlu Yönleri

Yay burcu erkeğinin en bilinen özelliği aşık oldukları zaman çok fazla tutkulu olmalarıdır. Yay burcunda avlanmak çok şey ifade eder sürekli kendilerine güvenleri üst seviyededir. Cinsel tutkuları da yüksektirler. Her zaman cömert ve kararlı duruş sergilemeleri de bilindik karakteristik özelliktir. Kendi adına alınan küçük bir hediye bile onları çok mutlu etmektedir. Bu durum onların maneviyata ne kadar değer verdiklerini gösterir.

Yay Burcu Erkeklerinin Olumsuz Yönleri

Yay burcu erkekleri plan ve programdan bağımsız çok dağınık bir yaşam sürdürürler. Tartışmacı kişilikte ve umursamaz yapıları yüksektir. Giden karşı cins için yıllarını harcayıp yanı başındakileri görme adına kör olabilirler Son derece kararlı bir yapıları bulunmakla beraber cinsellik yay burcu erkeği için olmazsa olmaz olan bir durumun göstergesidir. Eğer karşı cinsi bir obje olarak görüyorlarsa onları elde etmek için çeşitli hilelerde bulunabilirler.

Yay Burcu Erkeklerinin Özellikleri

Yay burcunun da tıpkı diğer 11 farklı burç gibi kendi içlerinde oluşturulan bir takım karakteristik burç özelliği fazlası ile bulunuyor.

Bu özellikler şöyle sıralanabilir.

  • Elementleri ateştir.
  • Balıklar gibi değişken niteliktedir.
  • Yönetici gezegen Jupiter’dir.
  • Uğurlu sayıları 3, 7 ve 9 olarak bilinir.
  • Olumlu yönleri dürüst ve tarafsız olmalarıdır.
  • Olumsuz yönleri vaaz verme, nezaketsiz ve tartışmacı olurlar.
  • En sevdiği şeyler rekabet ve flört etmeye bayılmalarıdır.
  • Gizli tutkuları arasında kuralları kendileri belirler
  • Güçlü tutkuları ise idealist tavırları ve eli açık olmalarıdır.
  • Zayıf yönleri tutamayacağı sözler ile insanları aldatmalarıdır.

Yay burcu erkeklerinin özellikleri yukarıdakilerine ek olarak Zodyak’ın düzelticilerindendir. Ayrıca mavi rengini sevdikleri ve gün olarak da perşembe günleri uğurlu görülüyor. Son olarak tıpkı balık burçlarında olduğu gibi değişken yapıları o gün nasıl oldukları hakkında soru işareti barındırmaktadır.

Yay Burcu Erkeğinin Sevdiği Şeyler

Maneviyat onlar için olmazsa olmazların başında geliyor. Eğer ki onun adına kişisel bir hediye yaptırılmış ise buna bayılırlar. Son olarak ilginç aşk maceralarına yani heyecan verici bir olayın içerisinde olmaktan çekinmezler.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)