Uzun Bacaklı ve Uzun Boylu Görünme Hileleri

Bayanlar arasında uzun bacaklara sahip olmak son derece prestijli bir durumdur zira bayanlar uzun bacaklı hemcinslerinin ne kadar alımlı, şık, fit ve seksi göründüğünü bilir. Ama sizin boyunuz kısa olsa dahi artık uzun bacaklarım yok diye üzülmenize gerek yok. Çünkü size önerdiğimiz uzun bacaklı görünme tüyolarından uyguladığınızda sizin de kıyafetleriniz üzerinizde aynı onlar gibi durabilir. İşte kısa boylu olan ya da kısa bacaklara sahip kadınlara bu konuda sihirli tüyolar.

Nasıl Uzun Bacaklı Görünebilirim

Her şeyden önce bu konuda koyu renklerin gücünden yararlanmanızı öneririz. Elbette siyah bu konuda renklerin şahıdır desek yeridir. Örneğin alt gövdenizde yani bacak kısmınızda siyah pantolonlar, siyah taytlar ya da siyah renkli uzun etekler giydiğinizde bacaklarınız uzun görünür.
Yine pantolon ve etek seçimlerinizde mutlaka yüksek bel kullanmanızı öneririz. Ek olarak ayakkabı, çorap vb. gibi aksesuarlarda da aynı renklerde giderseniz bu uzun bütünlüğü keserek bozmamış olursunuz.

Uzun Boylu Görünmek için Yapılacaklar

Enine çizgiler sizin düşmanınız, dikey çizgiler ise en büyük dostunuz olmalı. Çünkü yukardan aşağıya dikey inen çizgiler bacaklarınızı ve dolayısıyla da sizin boyunuzu her zaman uzun gösterecek. Orta boy elbiseleri dolabınızdan atın ve her zaman kısa boylu küçük elbiselerden tercih edin diyoruz. Yanı sıra pantolon ve eteklerle hatta şortlarla kullandığınız bluz veya gömlek boyunun uzun olması da elde etmek istediğiniz görüntüyü bozacaktır. Bu yüzde yüksek belli pantolon ya da etekleri içine soktuğunuz üst giyim parçalarıyla kullanmalısınız. Dışarı alarak kullanacağınız gömlek ya da tişörtlerinizse kısa olmalı.

Uzun Boylu Görünmek İçin Etek Seçimi

Ayrıca yüksek belli kalem eteklerde her zaman kurtarıcınız olabilir. Ama sizi kısa gösterecek olan midi boy eteklere asla yaklaşmayın diyoruz.
Ayakkabıların da bu konuda sihirli bir aksesuar dönüşebileceğini biliyor muydunuz? Topuklu ayakkabılar her zaman sizi yükseltir ve boyunuzu uzatır. Eteklerle stilettolar, boru paça pantolonlarla içine gizleyeceğiniz platform topuklar bu konuda harikalar yaratacaktır. Öte yandan nüde tonlarında ki ten rengi ayakkabılar bacaklarınızın devamı gibi görüneceğinden bacak boyunuzu uzatır. Yere bitişik babetlerse size asla uygun olmaz çünkü bacak boyunuzu iyice kısa gösterir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here