Stiletto Topuklu Ayakkabı Modelleri

Stiletto Topuklu Ayakkabı Modelleri

Stiletto ayakkabı denildiğinde genellikle markaların yarışları gözümüze çarpar, başta deichmann stiletto, polaris stiletto ve flo stiletto olmak üzere daha bir çok markadan popüler tarz ve yeni model 2022 ayakkabıları bulabilirsiniz. Genellikle Ten rengi stiletto ayakkabılar ve siyah renkli stiletto ayakkabı modelleri kadınlar tarafından tercih edilmektedir ayrıca gece davetleri için de orta yaş üstü kadınların stiletto tercihleri ise kırmızı renk ayakkabılardır.

Kadınlarda ayakkabı tutkusu küçük yaşlarından itibaren başlar. Kız çocukları annelerinin topuklu ayakkabı ve terliklerini her fırsatta minik ayaklarına geçirip yürümeye çalışır. Modası hiç geçmeyen yüksek topuklu çeşitli ayakkabı modelleri ve özellikle stiletto ayakkabılar kendine önem veren kadınların daha şık görünmesini, kendine güven duymasını sağlamaktadır. 2022 yılının trend ayakkabı modelleri içinde uzun ve ince topuklu stilettolar egemenliğini sürdürmekte, çok aranan ve satın alınan modeller arasında yerini almaktadır. Abiye kıyafetlerde şıklığın tamamlayıcısı ve her mevsim kullanılabilir olan zarif stiletto topuklu ayakkabı modelleri ile her kadın daha feminen ve çekici olabilmekte ve kendi tarzını oluşturabilmektedir.

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı aşkının en güzel hali olan stilettolar kadınların daha feminen görünmesini sağlamaktadır. Her evdeki ayakkabı dolabında en az bir adet siyah stiletto topuklu ayakkabı bulunması kadınların kurtarıcısı olacaktır. Siyah pek çok farklı renkle uyum içinde kullanılabilmektedir. Bir adet de krem veya beyaz renk stiletto varsa iş sadece davetli olunan gecelere fazla tereddüt etmeden katılmaya ve gecenin keyfini çıkarmaya kalacaktır.

Tarz sahibi, asil ve zarif kadınların öncelikli tercihi olan stiletto topuklu ayakkabı model ve renklerinde çok sayıda alternatif bulunmaktadır. Süet, kadife ya da rugan, klasik ya da bilekten bağlı modellerden başka 2022 yılında siyah hala üstün olsa da pudra rengi gözde renkler arasındadır. Kırmızı ve bordo da gecelerin baş aktörü olarak karşımıza çıkmaktadır. Stiletto ayakkabı modelleri arasında simli, beyaz veya siyah dantelli, kot görünümlü, çapraz bantlı, ipli,  tamamen kapalı ya da topuk kısımları açık modeller çokça beğeni toplamaktadır. Stilettoların bir kısmı ince, bir kısmı ise kalın topukludur. Özel davetlerde dekolte, şık elbiselerle olduğu kadar sokak modasında da yerini alan stilettolar kot pantolonlarla da kombin yapılabilmektedir.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (5)
 • comment-avatar
  Elif Aydınlı 6 yıl

  Stiletto’lar bir kadının vazgeçemeyeceği tek şey sanırım? Her ne olursa olsun kız arkadaşınızla dışarı çıktığınızda beğendiği bir stiletto varsa eğer onu alana kadar susmayacaktır 😀 bizzat yaşadığım için biliyorum.Erkek arkadaşım benden çok çekti.

 • comment-avatar
  Gamze Kaya 6 yıl

  Stiletto denince aklıma Christian Louboutin’dan başkası gelmiyor. İki üç yıldır moda bu ayakkabılar ama bana kalırsa tek bir marka üç senedir kendini tekrar etmeden stilette tasarlıyor o da Christian Louboutin.

 • comment-avatar
  Senem Gezen 6 yıl

  İnce topukluları özellikle davetlere hazırlanırken kurtarıcı parçalar oluyor. Herhangi bir kıyafetin altına giyildiğinde şık bir görüntü ortaya çıkarıyor.

 • comment-avatar
  Eylem Acar 6 yıl

  konuda 7 ve 8 sıradaki ayakkabılardan bende mevcut her ne kadar giydiğimde stilletto ayakkabılardan rahatsız olsam da bazen mecburen giyiyorum.

 • comment-avatar
  Sabo Terlik 6 yıl

  Alak sağlığı gerçekten önemli. Bu kadar uzun topuklu ayakkabıları nasıl giyiyorsunuz ? Bence tekrar düşünün.