Trençkot Kombinleri

Trençkot Kombinleri

Trençkotlar, sonbahar aylarının en işlevsel moda ürünleridir, bir ısınıp bir estiren sonbahar havalarında bizlerin en büyük kurtarıcısıdır desek yanılmış olmayız. Eylül, Ekim, Kasım gibi aylarda genellikle hava gri bulutlu, yağışlı ve estiren bir ifade ile güne başlarken öğle saatlerinde sıcak bir güneşle bizlere gülümseyebiliyor. Ya da tam tersi gökyüzü akşam saatlerinde büyük fırtınalarla bizleri ürpertebiliyor. İşte bu gel git lere karşı koyarken hasta olmamızı önleyerek şıklık konusunda bizlere en büyük desteği veren parçalar trençkot modelleri oluyor.

Yeni Sezona Özgü Trençkot Modelleri

Trençkot kombinleri 2018 konusunu incelediğimizde de büyük yakalı bol düğmeli ve kocaman toka detaylı ve kuşaklı trençkot modelleri ile karşılaşıyoruz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl moda parçalarında bol düğme kullanımı geri döndü. Ayrıca bu retroya kıyafetlerde kuşak ve kemer kullanımı da eklenmişti. İşte bu sezonun trençkotları da bol düğmeli ve kemerli olacak.

Aynı oranda yaka kısımları da büyük ve vurgulu kesimlerde geliyor. Renklere bakacak olursak; pudra, krem, kahve ve vizon tonlarının hakim olduğunu görüyoruz. Elbette bu renkler sonbahar ile en uyumlu ve soft renkler. Zira sonbaharda yaz gibi aşırı renkli giyinmenin bu mevsimin doğasıyla özdeşleşmediğini artık biliyoruz. Eğer açık renk kullanmayı sevenlerdenseniz trençkot seçerken krem, pembe tonlarına yönelebilirsiniz örneğin havanın gri yüzünün karşılığında bu tarz renkler içinizi açacaktır.

Kemerli Trençkotlar ile Belinizi Vurgulayın

Eğer ince bir beliniz varsa beli kemerli modellerden tercih ederek ince belinizi en güzel şekilde vurgulayabilirsiniz. Boyunuz uzunsa uzun trençkot modellerine yönelebilirsiniz. Diğer taraftan boyunuz kısa ise kısa trençkot modellerine yönelmenizi öneririz. Zira boyunuz ile en uyumlu olacak trençkot modelleri bunlar olacaktır.

Yine farklı detaylar olarak kat kat çift yakalı modellere sahip olan trençkot modelleri de dikkat çekici bir görünüme sahip. Eğer aşırılıkları seviyorsanız çift kat yaka çizimlerine sahip olan modellerden yararlanabilirsiniz. Trençkot kullanırken kombininize uygun olan kalem pantolon ya da kot pantolon modellerinden yararlandığınız da en şık kombinleri kurabilirsiniz. Öte yandan bu görünüme en iyi eşlik edecek ayakkabı seçenekleri ise binici çizmeleri ve şık booty modelleridir. Elinize de kombininize uygun bir portföy alabilirsiniz ya da hacimli bir omuz çantası da kullanabilirsiniz.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)