Tozlu Giyim İlkbahar Yaz Etek Modelleri

Tozlu Giyim İlkbahar Yaz Etek Modelleri

150’den fazla etek modeli görebileceğiniz Tozlu Giyim’de uzun, kısa ve hemen her tarza uygun etek modeli mevcuttur. Üstelik sadece 11,99 TL’ye bile çok şık eteklerden satın alabilirsiniz. Geniş beden seçenekleriyle müşterilere sunulan eteklerin renk seçenekleri de oldukça fazladır.

Tozlu Giyim Etek Modelleri

İlkbahar ve yaz aylarında tercih edilebilecek en güzel etek modeli mini eteklerdir. Tozlu Giyim’in mini etek modellerinde etek uçları minik püsküllerle hareketlendirilmiş. Ayrıca kot etek tipiyle tasarlanmış ve kullanışlı olması açısından cep kullanımına da yer verilmiş. Mini eteklerin sarı, mavi, pembe, mor gibi birçok canlı rengi bulunuyor.

Tozlu Giyim İlkbahar Yaz Uzun Etek Modelleri

Tozlu Giyim’de ilkbahar ve yaz aylarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz ince, hafif uzun etek modellerini de bulabilirsiniz. Beli lastikli olan uzun etekler rahat kullanım için de uygundur. Camel, mürdüm, zümrüt yeşili, saks mavisi, bebe mavi, pudra ve hâkî dahil olmak üzere daha pek çok renk çeşidini uzun etek modellerinde görebilmeniz mümkün.

Tozlu Giyim İlkbahar Yaz Detaylı Etek Modelleri

Tozlu Giyim etek modellerinde sade olanlara yer verdiği kadar şık tasarımlar ortaya çıkmasına yarayacak detaylara da yer vermiş. Nakış işlemeler, ön fırfırlar, önde büyük düğmeler, çeşitli desenler, uzun püsküller Tozlu Giyim ilkbahar ve yaz etek modellerinde görebileceğiniz şık detaylardan bazılarıdır.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)