Tozlu Giyim Deri Mont Modelleri

Tozlu Giyim Deri Mont Modelleri

Deri ceketler hem sonbaharda hem ilkbaharın ilk döneminde tercih edilebilecek en ideal dış giyim seçeneklerindendir. Deri ceketleri kullanırken ekstra özen göstermek gerekir. Tozlu Giyim’de deri ceketlerin en şık modellerini görebilirsiniz. Üstelik deri ceket türünde en çok tercih edilen renkleri e Tozlu Giyim’den satın alabilirsiniz. Uygun fiyat politikasıyla müşterilerinin dikkatini çeken Tozlu Giyim’de deri ceketleri indirimli fiyatlarıyla görebilirsiniz.

 • Tozlu Giyim Düz Deri Mont Modelleri

Tozlu Giyim, desensiz ve düz olarak tasarlanan deri mont modellerine birkaç ufak detay vererek modelleri hareketlendirmiştir. Önlerde yer alan cepler, fermuarlar, bel kemerleri deri ceketlerin daha şık görünmesine yardımcı olmuştur. Sade modellerin haki, bordo ve vizon gibi renk alternatiflerini görebilirsiniz.

 • Tozlu Giyim Kürklü Deri Mont Modelleri

Deri monta en çok yakışan detay yakada konumlandırılmış kürklerdir. Montun rengine bakılmaksızın siyah renk tercih edilmiş kürkler deri monta ayrı bir hava katmıştır. Kürk detayına sade deri mont modellerinde de rastlayabilirsiniz. Kürk sayesinde ekstra bir aksesuar kullanmanıza da gerek kalmaz.

 • Tozlu Giyim Desenli Deri Mont Modelleri

Deri montlarda en çok tercih edilen desen kapitonedir. Ceketin ön alt kısımlarında kullanılan kapitone desen ile cekete daha şık bir hava katılmış. Deri ceketler gerek sade gerekse desenli modeller ayırt etmeksizin bel kemeri ile hareketlendirilmiş. Ancak kemersiz deri mont seçenekleri de görebilirsiniz.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (4)
 • comment-avatar
  Helin Bayar 6 yıl

  Tozlu giyimi yakından takip ediyorum ve gerçekten çok iyi deri mont modelleriyle karşılaştım, kendi özel çalıştığımız tasarımcımız var ve buradaki tasarımların orantılarını tutturamıyor.

 • comment-avatar
  Şenay Özel 6 yıl

  Dark kesim deri montları çok beğeniyorum renk olarak beyaz tenli olduğum için kırmızı ve lacivert renklerin yakıştığını söylüyorlar uzun saçlı kadınlarda sarı renk deri montlar da oldukça iyi bilginize.

 • comment-avatar
  Melike Aray 6 yıl

  Bordo renkli deri ceketleri çok seviyorum ama ceketin kesimlerine çok dikkat ederim klasik kesimlerde gösteriş değil sadelik olmasına dikkat ediyorum, spor kesimlerde dar ve bel boyu çok önemli.

 • comment-avatar
  Hacer 6 yıl

  Kapşonlu siyah deri monto çok beğendim fiyatı ne kadar