Sevgiliniz Sizi Terk Etmesin

Sevgiliniz Sizi Terk Etmesin

Birçok ilişki de sorunlar olabilmektedir. Ancak çiftler bazen büyük bazen de çok küçük bu sorunları büyüterek ayrılma noktasına kadar gelebilmektedir. Sevgilinizi ayrılıktan vazgeçirme yolları konusunda bilginiz yok ise bu ayrılığın önüne geçmek son derece zor olacak ve kaçınılmaz son “ayrılık” olacaktır.

Sevgiliniz ile çoğu zaman birlikte ağlamış, birlikte gülmüş, birlikte sevinmiş ve birçok zorluğu birlikte atlatmışsınızdır. Buda çiftleri birbirine bağlar, hatta bazen hiç ayrılmayacakmış gibi bağlanır, en küçük ihtimalde bile bu sizi depresyona sokar aşılması kolay olan problemleri bile büyüterek ayrılığı tetiklemiş olabilirsiniz.

Sevgilinizi ayrılıktan vazgeçirme yolları konulu bu yazımızda size vereceğimiz tavsiyeleri mutlaka okuyunuz. Karşılaştığınız her sorunu da büyütmemeniz gerektiğini de unutmayınız.

Ayrılığın geleceğini önceden sezmelisiniz. Sevgilinizin olağan dışı davranışları, sizi önemsemez tavırları, geç gelen cevaplar ve ilgisizlik ilk belirtiler olabilir. Onunda sizi sevdiğinden eminseniz ilk adımı siz atın ve ayrılık çanlarına ilk tepkiyi siz verin.

Sevgilinizi ayrılıktan vazgeçirme yolları arasındaki en önemli faktör iyi analiz etmektir. Durumun bu noktaya nasıl geldiğini iyi analiz edin. Çözüm için tek taraflı çaba bazen sonuç vermeyebilir. Bu yüzden partnerinizi de çözüm için ikna etmeye çalışın. Hatta gerekirse bir süre ilişkinize ara vermeyi teklif edin. Bu eğer sizi gerçekten seviyorsa kabul edilmeyecek bir teklif olacaktır. Partneriniz ile yüz yüze konuşmayı deneyin ve eski mutlu günlerinizden örnekler vererek durumu düzeltmeye çalışın.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)