Nisan Ayı Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Nisan Ayı Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Nisan ayında pek çok kozmetik markası kampanya yapmaya başladı. Karlı ve avantajlı alışveriş yapmak isteyenler bu kampanyaları takip edebilirler.

Watsons Nisan Ayı 1 Alana 1 Bedava Kampanyaları

Rimmel Wake Me Up Maskara; markası hem uygun fiyatlı hem de performans açısından oldukça başarılı bir kozmetik markası. Wake Me Up maskarası ise salatalık özü içermesi, farklı ambalajı ve kirpikleri teker teker ayırıp uzatan fırçası ile kullanıcıların sevdiği bir ürün oldu.

Le Petit Marseillais Dudak Balmı; yaz kış demeden dudak balmı kullanıyorsanız ve bunu stoklamaya ihtiyacınız varsa Watsons 1 alana 1 bedava kampanyası ile Le Petit Marseillais Dudak Balmı’nı da yedeklemek için çok iyi bir fırsat.

Uni Eye Disc; eğer sizde akşam eve geldikten sonra özellikle de maskara eyeliner gibi zor çıkan makyaj malzemelerini temizlemeye üşeniyorsanız bu temizleye hazır pamuklardan birkaç adet stoklamanız yerinde olacaktır.

Deborah Milano Ruj; Milano rujlar yumuşak sürümü, ekstra renk vermesi ve uzun süre kalıcılığı ile oldukça başarılı bir ruj serisidir. Eğer hangi rengini alacağınıza karar veremiyorsanız 1 alana 1 bedava kampanyası güzel bir çözüm olacaktır.

Avon Nisan Ayı Kozmetik Kampanyası

Avon’un Nisan ayı kampanyaları arasında en çok öne çıkan bahar ve yaz aylarına özel çıkarmış olduğu jel oje serisi 15 TL’lik alışveriş yapan herkese sadece 2,5 TL karşılığı veriliyor olması. Ojenin fiyatı zaten 17,50 TL. Yani aslında oldukça karlı bir alışveriş olabilir. Nisan ayı bitmeden göz atmanızda fayda var.

Gratis Nisan Ayı Kozmetik Kampanyası

Gratis Nisan ayı kampanyası ise Gratis Kart ile 25 TL’lik alışveriş yapan her kese seçilmiş ürünlerde büyük indirimler var. Bu ürünler arasında Gosh Wonder Volume Maskara 26,90 TL’den 9,90 TL’ye düşüyor. Diadermine göz makyaj temizleyici 14,90 TL’den 6,90 TL’ye düşüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Damla dedi ki:

    Mükemmel bir içerik. Teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZ