Kadın Şişme Mont Trendleri 2023

Kadın Şişme Mont Trendleri 2023

Sert son bahar rüzgarları üzerimizde ılgıt ılgıt esmeye başladığında ve kışın soğuk yüzüyle buluştuğumuzda üst üste giyinme ihtiyacımız artar fakat bu sıkıntının önüne geçecek olan son derece kullanışlı olan tek bir moda parçası var o da pufidik tadıyla üzerimize geçirdiğimiz şişme montlar.

Yapı itibarıyla puf puf görünen bu şişme montları son senelerde severek kullanıyoruz. Çünkü yumuşak bir dokuya sahip olmaları bu montları hafif ve konforlu kılıyor. Ayrıca iç dolguları ve dış yalıtımları sebebiyle de bizi tüm kış soğuklarından korumaktalar. Tüm bu konforlarına rağmen bir de şık bir şişme mont modeli seçmeyi başardığınızda, her kıyafetinizle de şıklık içinde giyebilirsiniz.

İşte karşınızda Şişme Bayan Montları 2022 trendi!

Renk Renk, Desen Desen Şişme Mont Çeşitleri

Pufidik şişme montla kış soğuklarında içine sığınmak için harika bir alternatif. Kısacası şişme bir montla cadde ve sokaklarda dolaşırken kendinizi en azından evdeki yatağınız konforunda bile hissedebilirsiniz. Kadın şişme mont modelleri modellerine göz gezdirdiğimizde ise birçok alternatifle karşılaşıyoruz.

Örneğin bu yıl Balık sırtı desenli olan şişme mont modelleri, çizgili desenli modelleri, kapitone modeller, çiçek baskılılar, leopar desenliler, deri detaylı şişme montlar,  parlak gold ya da silver renkli modeller, metalik ve hollogramlı şişme mont modelleri en cazip alternatiflerden.

Yine kürk yakalı şişme mont modelleri de havalı ve ilgi çekici şişme mont modellerinden. Renklere baktığımızda haki, gümüş, gold, mavi, bal sarısı mürdüm gibi de göz okşayıcı mont modellerini görüyoruz.

Şişme Mont Seçimi Nasıl Olmalı

Şişme mont seçerken eğer ince bir beliniz varsa kemerli modellere yönelmenizi öneririz. Böylelikle şişme bir montun içinde bile çok daha şık, zarif ve ince görünebilirsiniz. Eğer seçtiğiniz montu her elbise ile uyumlu şekilde kullanmak isterseniz sakin renklere yönelmelisiniz.

Sportif görünmek istiyorsanız kalça hizasında biten modeller daha hafif ve işlevseldir. Diğer yandan daha uzun kaban stilindeki şişme montlar ise tüm gövdenizi soğuklardan korur.

Şişme mont seçerken en çok dikkat edilmesi gereken hususlar arasında kışlık kıyafet yoğunluğunuza uygun olmasıdır, örneğin kışlık kazak ve pantolonlarınızın renkleri daha çok lacivert ise açık renkli bir şişme mont almanızı tavsiye ederiz.

Şişme Mont Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Ürün kalitesi ve güvenilirliği: Şişme montların çatlaması veya patlaması sonucu insanların yaralanması riski olduğundan, güvenilir ve yüksek kaliteli ürünler tercih edilmelidir.
 2. Uygun boyut: Şişme montlar kişinin boy ve kilosuna uygun olarak seçilmelidir, aksi halde montun güvenliği tehlikeye girebilir.
 3. Yapım malzemeleri: Montların iç yapısı hava ve su geçirmez malzemelerden oluşmalıdır, özellikle PVC malzemeleri tercih edilmelidir.
 4. Kullanım alanı: Montların kullanım amaçlarına uygun olarak seçilmelidir, sualtı aktiviteleri için farklı montlar mevcuttur.
 5. Fiyat: Ucuz fiyat teklif eden şişme montların kalitesi ve güvenilirliği sorgulanmalıdır.
 6. Marka: Tanınmış ve güvenilir markalardan tercih edilmelidir.
 7. Garanti: Ürünlerin garantisi veya garanti belgesinin bulunması önemlidir.
 8. Aksesuarlar: Şişme montların birlikte verilen aksesuarlarının yeterliliği ve kalitesi de önemlidir, örneğin kol ve bacak bağlantıları, pompa vb.
 9. Kullanım talimatı: Şişme montun doğru kullanımı için detaylı bir kullanım talimatının bulunması önemlidir.
 10. Depolama koşulları: Şişme montların uygun koşullarda saklanması ve periyodik olarak kontrol edilmesi gerekir, aksi halde montun güvenliği tehlikeye girebilir.
CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (1)
 • comment-avatar
  Merve Aymak 1 yıl

  Harika görünüyor 6. resimdeki olanı oldukça beğendim nerden alabilirim bir fikriniz varmı yada ben bi araştıram umarım bulabilirim harika bir makale teşekkürler