Kampanyalı Oturma Grupları

Ev kuranlar, evini yenilemek isteyenler ve fırsat bekleyenler, sezon sonu sebebiyle mobilyalarda ve oturma gruplarında yapılan indirimleri kaçırmamalılar. Oturma gruplarındaki Hemen her markanın uyguladığı KDV kampanyasını da göz ardı etmemelisiniz. KDV’nin belli süreliğine indirilmiş olmasıyla uygunlaşan fiyatlar, indirimlerle daha uygun hale gelmiş durumda. KDV kampanyasına sonra ermeden kampanyalardan faydalanın.

İstikbal’de KDV Fırsatına Ek İndirimler

İstikbal’den KDV indirimi ile alacağınız indirimli oturma grupları size kazandırıyor. 3000 TL’lik oturma grubu alışverişiniz neticesinde ek olarak halı grubunda kullanmak üzere %10 indirim kazanabilirsiniz. İndirimli fiyatlarla sunulan koltuk ve kanepe takımlarını dilediğiniz gibi şekillendirebilir; bütçenize göre alışveriş yapabilirsiniz. İstikbal’in yeni sezon ürünü oturma gruplarında da indirimden yararlanabilirsiniz.

Bellona %10 İndirim Kampanyası

Bellona, oturma gruplarına yapmış olduğu büyük indirimlerle dikkat çekiyor. Bellona’da Pesaro Salon Takımı (3+2+B) (1) 12 taksitle 10.928,TL, Pesaro Dörtlü 5.714 TL, Alegro Salon Takımı (3Y+2+B) (1) 9.302 TL  satışa sunuluyor. Bellona’nın çok sevilen koltuk takımlarından Aden Plus Köşe Takımı, Roma Köşe Takımı, Luca Köşe Takımı, Marses Köşe Takımı, Erica Köşe Takımı, Pruva Köşe Takımları 2020 yılının ilk çeyreğine göre yeni sezonda takımlarını yenilemek isteyen veya yeni evliler için oldukça ekonomik fiyat avantajı ve taksit imkanıyla satın alabilirsiniz.

Doğtaş’da 2020 Yılı %30 İndirim Zamanı

Her ay ve sezon uyguladığı gibi Doğtaş bu yılın ilk yarısında da Ayın Fırsatı olarak oturma gruplarında Loft, Alya, Bertha, Mantini, Clarissa, Parma, Maison ve Sante belirlemiş durumda %30 oranlarında indirim uygulanan bu ürünlerde peşin fiyatına uygulanan indirim oranları %40 civarındadır. Maison üçlü yataklı koltuk kuşkusuz ki bir çok kadının kullanış bakımından dikkatini çeken ürünler arasında yerini alıyor, maison üçlü yataklı koltuk fiyatı bu ay 4.436 TL yerine nakitte 2.670 TL olarak satışa sunuluyor.

Enza Home Oturma Gruplarında %25 İndirim Fırsatı

Enza Home mobilya grubu ürünlerinde indirimli fiyatlar üzerinden her 15.900 TL alışverişlerde anında 1.200 TL indirim  ayrıca Enza Yıldızı ürünlere de ek indirim geçerlidir., tarzıyla ve kalitesiyle hem çok dikkat çeken hem de çok sevilen bir mobilya markası. Enza Home’da Born, Dolce, Doris oturma gruplarına %45 indirimle sahip olabileceğiniz gibi Her 15.900 TL indirimli alışverişlerinizde anında 1.200TL indirim. KDV İndirimi sunuluyor.

Mondi Oturma Grubu Kampanyaları

Mondi KDV indirimi ile düşen fiyatlar üzerinden tekrar indirim yaparak müşterilerine sunuyor. Mondi’den alacağınız oturma gruplarında indirimler devam ederken 12 taksit fırsatıyla sunuluyor.

Kendi takımınızı kendiniz oluşturabilir; bütçenize uygun indirimli çeşitleri tercih edebilirsiniz. Mondi’den Karlena, Astoria, Vienna, Elegance, Venita, Porto, Mabel ve Carina oturma gruplarına %8 KDV indirimine ek yapılan indirimle, uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here