Kampanyalı Oturma Grupları Ağustos 2017

Kampanyalı Oturma Grupları Ağustos 2017

Evliliklerin arttığı Ağustos ayında yeni mobilya alacak çiftler için birbirinden güzel kampanya fırsatları sunuluyor. Evinizi yenilemek, yeni oturma grubu alabilmek için para biriktirmeyi beklemenize gerek yok. Pek çok markanın Ağustos ayı indirimlerinden faydalanabilir, cazip fiyatlara tüm mobilyalarınızı alabilirsiniz.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı oturma gruplarına sahip olmak için tercih ettiğiniz markaların Ağustos ayı kampanyalarından haberdar olmalısınız. Gerek online oturma grubu gerekse mağaza alışverişlerinizde tüm indirimler sizleri bekliyor.

  • Mondi Ağustos Ayı Oturma Grubu Kampanyaları

Ağustos ayı boyunca Mondi’den alacağınız tüm oturma gruplarında KDV’ler %18 değil %8 olacaktır. 30 Eylüle kadar %10 KDV indirimli kategorisinden alışveriş yapmanız durumunda ekstra indirim hakkı kazanacaksınız.

Mondi markalı tüm ürünlerde büyük indirim sağlayan firma, aldığınız 9.900 TL’lik alışverişlerde anında 1.400 TL indirim fırsatı sunmaktadır. Ayrıca Ağustos ayı boyunca Mondi New Minas Maksi takım 4.508 TL yerine 2.498 TL, New Minas Deluxe takım 4.586 TL yerine 2.598 TL fiyatla sizlerle. Ayrıca köşe takımı isteyenler için de New Minas Köşe 3.847 TL yerine 2.398 TL ile satışa sunulmaktadır.

  • İstikbal Ağustos Ayı Oturma Grubu Kampanyaları

İstikbal Ağustos ayı boyunca Eylül sonuna dek yaptığınız hiçbir alışverişten KDV almamaktadır. KDV yüzdelerinin düşmesi ile büyük indirim fırsatları yakalayabilirsiniz. Bunun yanında tercih edeceğiniz herhangi bir 3000 TL’lik alışverişinizde halı grubundan anında %20 indirim kazanabilirsiniz. Hem oturma grubunuz hem de halınız istediğiniz fiyata sizin olabilir.

Maksimum karta özel olarak 12 ay taksit fırsatı sunan İstikbal, alacağınız ürünlerde rahat ödeme fırsatı sunuyor. Üstelik taksitlendirmelerde fiyat farkı yok denecek kadar az.

  • Alfemo Ağustos Ayı Oturma Grubu Kampanyaları

Son dönemlerin en çok tercih edilen mobilya markalarından biri olan Alfemo en çok kampanyaları ile anılmaktadır. Tercih edeceğiniz herhangi bir oturma grubunda size özel pek çok kampanya fırsatı sunulmaktadır.

Axess kart ile yapacağınız alışverişlerinizde taksitlendirmelerinize ek olarak 6 taksit fırsatı daha sunan Alfemo, taksit fiyatlarıyla sizleri şaşırtacak. Bunun yanında bu Ağustos ayında Alfemo’yu tercih etmeniz için büyük bir indirim sizleri bekliyor. İlk üründe %25 ikinci üründe %50 indirim fırsatı sunan marka, oturma gruplarından dilediğinizi alma şansı tanıyor.

  • Doğtaş Ağustos Ayı Oturma Grubu Kampanyaları

Ağustos ayında oturma grubu almak isteyenler için en ideal markalardan biri Doğtaş olacaktır. Herkesin hayran kaldığı Victoria Chester koltuk takımı 10.848 TL yerine 5.990 TL ile sizlerle. %50 indirim fırsatıyla evinize muhteşem bir oturma grubu kazandırabilirsiniz.

Özel indirimler markası olan Doğtaş, ay boyunca neredeyse tüm oturma gruplarında aynı kampanyayı uyguluyor. Berlin salon takımı 7.102 TL yerine 4.550 TL, Carlino salon takımı 9.912 TL yerine 6.350 TL, Monarch koltuk takımı ise 14.313 TL yerine yalnızca 6.550 TL’ye sizlerle.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)