2020 Yılında En Çok Beklenen Filmler

2020 Yılında En Çok Beklenen Filmler

İnsanların sosyalleşme ihtiyacını, birçok kavramın anlamını, hayal güçlerinin ne kadar geniş olabileceğini, kararlılığın ve azmin insanlara ne kadar faydalı olduğunu ve hayatta iyi şeyler iyi insanlar olduğu kadar kötü şeylerin ve kötü insanlarında bulunduğunu anlatan en önemli sanat dallarından birisi film olmaktadır.

Filmler insanlar için mükemmel bir sosyal aktivite ve sevdikleri ile oldukça güzel zaman geçirme aracı olarak dikkat çeker. Film kültürü evrensel bir anlayışa sahip olmayı gerektirir ve filmler ile insanlar birçok şeyi öğrenebilir. Kısaca filmler için bir öğrenme aracı ve deşarj aracı denilebilir. Tarihten günümüze kadar birçok film çekilmiştir.

Filmler hem bugün hem geçmiş hem de gelecek adına birçok önemli bilgiyi, olumlu ve olumsuz durumları bildirebilir. Bundan dolayı bir bireyde oluşan film kültürü ile ilgili birey hem kendisine hem de topluma oldukça yararlı olabilir. Her sene olduğu gibi 2020 senesinde de film tutkunları birçok başyapıt filmi beklemektedir. Buna göre 2020 filmler açısından oldukça dolu bir yıl olacaktır.

Bad Boys For Life

Başrollerinde Will Smith ve Martin Lawrence’ın yer aldığı bad boys for life filmi 2020 de vizyona girecek ilk filmlerden birisi olacaktır. Buna göre bu film 17 Ocak 2020 de tüm dünyada aynı günde vizyona girecek. Daha evvelden de bad boys 1 ve bad boys 2 filmlerinde rol alan Smith ve Lawrence devam serisinin üçüncü filminde de yine aynı rollerde izleyici karşısına çıkacaklar. Sony pictures’ın yapımcılığını üstlendiği bu filmde yönetmek koltuğunda ise Adil Er Arbi oturuyor.

Hızlı ve Öfkeli 9

Orjinal adı Fast and Furios olan film daha önceki 8 serisinde oldukça ses getiren ve dünyada 7 milyar dolara kadar hasılat yapan bir film olmaktadır. Aktarılan bilgilere göre bu seri filmin son serisi olacak ve gelmiş geçmiş en iyi hızlı ve öfkeli filmi olacaktır. Bunun yanında filmde birçok sürpriz isminde olacağı öğrenildi. Hızlı ve Öfkeli 9 filmi 10 Nisan 2020 de gösterimde olacak.

Avatar 2

İlk filmin üzerinden 11 yıl geçmesine rağmen halendaha tazeliğini koruyan Avatar filmi en çok beklenen hatta uzun yıllardır beklenen film olmaktadır. Filmin gösterim tarihi ise 18 Aralık 2020 olarak açıklandı. Buna göre 11 yıldır beklenen bu film için yapımcılardan oldukça mutlu edici açıklamalar geldi. Buna göre 2020 yılından başlamak üzere 10 yıl içinde tam 4 Avatar filmi çekilecek.

Yine filmin yönetmen koltuğunda James Cameron oturacak. Yine açıklanan son bilgiye göre filmin bütçesi 1 milyar dolar olarak belirlendi. Yeni filmde en modern teknolojik gelişmeler kullanılacak. Bunun yanında filmde Game of Thrones’dan birçok sürpriz isim yer alacak.

Godzilla vs Kong

Sinema tarihinin en vahşi olan iki yaratığı 2020 de karşı karşıya geliyor. Buna göre bu filmin gösterim tarihi ise 13 Mart 2020 olarak açıklandı. Birçok serisi olan iki karakter bu sefer karşı karşıya gelecek ve büyük bir savaşta rol alacaklar. Yine insanların bu mücadelede ki rolü ise merak ile beklenenler arasındadır.

Ölmek İçin Zaman Yok

James Bond serisinin son filmi olan ölmek için zaman yok filmi diğer Bond filmlerinden biraz daha farklı olacak. Buna göre emekliye ayrılan Bond yeni hayatına uyum sağlamaya çalışmaktadır. Yeni hayatını Jamaika da sürdürmek için bu ülkeye yerleşen Bond eski bir arkadaşından gelen yardım haberi ile bu hayatını yarıda keser ve arkadaşına yardım etmek için harekete geçer. Filmin konusu ise kaçırılan bir bilim insanının kurtarılması etrafında olmaktadır.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)