Erkeklerin Burçlara Göre Evliliğe Bakış Açıları

Erkeklerin Burçlara Göre Evliliğe Bakış Açıları

Gök kürede yer alan 12 takımyıldızına burç denir. Eğer sizde astrolojiye inanıyor ve yıldız etkileşimlerini takip ediyorsanız erkeklerin burçlara göre evliliğe bakış açıları makalemiz tamda size göre.

Koç – Aslan – Yay Burcu Erkekleri ve Evlilik

Koç Burcu Erkekleri ve Evlilik

Koç, aslan ve yay ateş burcu elementi burçlarıdır. Öncelikle koç burcu erkeği hem sadık hem de bir o kadar çapkındır. Koç burcu erkeği gözünü kestirdiği kadını elde etmeye çalışır ve bu aşk oyunlarını sever. Koç burcu erkeğini sadık tutmak istiyorsanız, aranızdaki ilişkiyi canlı tutmanız gerekir.

Aslan Burcu Erkekleri ve Evlilik

Aslan burcu erkeği, yönetmeyi çok sever. Evlendikleri kadını yüceltmeyi bilir, kendilerini özel hissettirirler. Evlilik hayatları oldukça eğlencelidir. Duygusal olsalar dahi mantıklarıyla hareket ederler. Yönetilmeyi sevmezler.

Yay Burcu Erkekleri ve Evlilik

Yay burcu erkeği, oldukça sosyal ve arkadaş canlısı kişilerdir. Yay burcu erkekleri genellikle evlendikten sonra değişmezler. Sevgililik döneminde size karşı nasılsalar, evlendikleri zamanda bu böyle devam eder. Evlilikten sonra da sosyal yaşamlarına devam ederler ve sizin de sosyal yaşama sahip olmanızı isterler.

Akrep – Yengeç – Balık Burcu Erkekleri ve Evlilik

Akrep Burcu Erkekleri ve Evlilik

Akrep, yengeç ve balık su burcu elementi burçlarıdır. Akrep burcu erkeği, duygularını yoğun ve tutkulu yaşar. Enerjiktir ve durağan bir hayat onun için iyi değildir. Bu yüzdende sürekli aktif yaşam sürmek ister. Akrep burcu erkeği ile evlilikler genellikle sıra dışı olur.

Yengeç Burcu Erkekleri ve Evlilik

Yengeç burcu erkeği, oldukça duygusal ve çapkındır. Gözü dışarda olsa bile bir kere size aşık olduğu zaman kimseyi göremez. Düzenli bir yaşamı severler. Yengeç burcu erkeği uzlaşmacıdır ve eşiyle birlikte ortak karar almaktan hoşlanır. Rahat bir yaşam sürmek ister ve olaylar karşısında oldukça rahat bir tutum sergiler.

Balık Burcu Erkekleri ve Evlilik

Balık burcu erkeği, doğası gereği duygusaldır. Sevdikleri şeye oldukça bağlıdırlar bu yüzden fazla özgür davranışlar sergileyemezler. Aşkı doyasıya yaşamak isterler ve evlilik onlar için önemlidir. Hisleri kuvvetlidir ve ilgiyi severler. Merhametli ve uyumludur. Sevginizi ve ilginizi esirgemediğiniz sürece aranızda tartışma çıkmayacaktır.

Kova – Terazi – İkizler Erkekleri ve Evlilik

Kova Burcu Erkekleri ve Evlilik

Kova, terazi ve ikizler hava burcu elementi burçlarıdır. Kova burcu erkeği meraklıdır ve özgürlüğüne çok düşkündür. Onu kısıtlamanız sizden soğumasına neden olabilir. Evliliğe ikna edilmesi zor bir burçtur. Sizi seviyor olsa bile bunu belli edemeyebilir. Karısına saygıyı ve ilgiyi esirgemez.

Terazi Burcu Erkekleri ve Evlilik

Terazi burcu erkeği, yanında çekici ve güzel bir kadın görmek ister. Düzenlidirler. Stresten uzak bir yaşamı tercih ederler. Oldukça uzlaşmacı insanlardır ve kavgayı sevmezlerdir. İyi bir baba ve eş adayıdırlar.

İkizler Burcu Erkekleri ve Evlilik

İkizler burcu erkeği, mantıklı kişilerdir. Her ortama kolayca uyum sağlayabilirler. Evlilikten emin olmak için sizinle ilişkiyi uzun tutmak isteyebilir. Duygulardan önce mantıklı davranırlar ve mantıklarına göre hareket ederler.

Boğa – Başak – Oğlak Erkekleri ve Evlilik

Boğa Burcu Erkekleri ve Evlilik

Boğa, başak ve oğlak toprak burcu elementi burçlardır. Boğa burcu erkeği, ailesine çok önem verir. Dışarıdan çok evinde ailesiyle vakit geçirmekten hoşlanır. Kıskançlardır ve duyguları en yoğun biçimde yaşarlar. Romantik ve aşk doludurlar.

Başak Burcu Erkekleri ve Evlilik

Başak burcu erkeği, karşı tarafın dürüst olmasını isterler. Biraz alıngan ve sorgulayıcı olabilirler. Sadıklık ve güvenirlik onlar için her şeydir. Sevgi, aşk ve bağlılık gibi duygulara evlilikte oldukça önem gösterirler.

Oğlak Burcu Erkekleri ve Evlilik

Oğlak burcu erkeği, duyarlı ve romantik kişilerdir. Genellikle güzel kadınlarla beraber olmak isterler. Evlilikte duygu onlar için çok önemlidir. Eşini oldukça şımartır ve yüceltirler.

Hangi Burçlar Hangi Burçlarla Uyumludur?

Burç uyumunda kesin bir yargıya varamayız. Çünkü güneş burcu kadar yükselen burcu da evlilik ve aşk hayatımıza etki eder. Ama genel olarak evlilikte ve aşkta ateş ve hava, toprak ve su burçları oldukça iyi anlaşır. Zıt burçlar birbirlerini tamamlarlar. Aynı elementin burçları da kendi aralarında iyi anlaşırlar.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)