Ekim 2016 Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Ekim 2016 Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Yazlık ürünlerin neredeyse tamamen kozmetik mağazalarının ön raflarından kalkması ile beraber çeşitli alanlardaki kozmetik ürünlerin indirimleri de arttı. İndirimleri takip ederek bakım ve makyaj ürünlerinizi çok daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

  • Ekim 2016 Watsons İndirimli Ürünleri

Saçlarının bakımına önem veren bayanlara yönelik Revigen ürünlerinde Ekim ayında %30 oranında indirim mevcut. Şampuan, saç bakım kremi, serum ya da saç boyası ihtiyacınız varsa mutlaka değerlendirmelisiniz.

Ellerinin kuruluğundan şikayetçi olanlara yönelik, kimyasal madde oranı az olan Selesta sabunlardan 1 tane aldığınızda 1 tane de hediye ediliyor. Eğer denemediyseniz zeytinyağlı olanını denemeli ve ellerinizin yumuşaklığının tadını çıkarmalısınız.

Cilt temizleme tonikleri, köpükleri, cilt bakım ürünleri alanında organiğe yakın olan markalardan Aussie markasına ait tüm ürünlerde %40 oranında indirim mevcut.

  • Ekim 2016 Farmasi Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Doğallığı ile ön plana çıkan Farmasi, Ekim ayında yüksek oranda kampanya yapmakta. Bir cilt bakım setine ihtiyacınız varsa ve kullandığınız ürünlerin aroması sizin için önemliyse Farmasi 3’lü cilt bakım setine göz atmalısınız. 46 TL olan set, %50 indirimle 23 TL’ye satılmakta.

Vücudunuzu nemlendirmek ve çatlamasını önlemek için kullanılan vücut losyonlarında %45 indirim bulunmakta olup kahve ve argan katkılı vücut losyonu kış aylarında teninizi korurken kendinizi daha dinç hissetmenizi de sağlayacak.

Farmasi Ekim ayında rujlarında %75 indirim yaparak tanesini 4,99 TL’ye indirdi. Eğer ihtiyacınız yoksa dahi alıp kenara atmanızda fayda bulunuyor.

  • Ekim 2016 Tekin Acar İndirimli Ürünleri

Tekin Acar, 2016 Ekim ayında %50’ye varan indirimlerle müşterilerini sevindirdi. Üst düzey kalite ve fiyattaki ürünleri, bu ay çok daha ucuza gelecek. İhtiyacınız bulunuyor ise; mutlaka parfüm ve göz ürünlerini incelemelisiniz.

  • Ekim 2016 Gratis Kampanyalı Kozmetik Ürünleri

Banyo zamanını keyfe dönüştüren ve gün boyu üzerine sinen aroması ile gün içerisinde kendinizi daha iyi hissetmeniz, özgüveniniz artması için büyük katkı gösterecek Beebeauty ürünleri %25 indirimle satışta. Sevdiğiniz meyveyi teninizde hissetmeyi keşfetmeniz için büyük bir fırsat olabilir.

Kalitesi ile bilinen The Balm, en az indirime giren markaların başında yer alıyor. Cilt bakım ürünlerinden, makyaj malzemelerine kadar pek çok alanda ürünü bulunmakta olsa da fondöten ve pudraların yerine The Balm müşterileri için ayrı bir yere sahip. Ekim ayı boyunca Gratis mağazalarından %20 indirimle edinmeniz mümkün.

Yıllardan beri en çok kullanılan kozmetik ürünlerinden olan Nivea’nın pek çok ürününde %25 oranında indirim bulunmakta. Eğer denemediyseniz bolca köpürmesi ile cilde temizlik hissi verilen köpüğünü denemenizde fayda bulunuyor.

  • Ekim 2016 Yves Rocher İndirimleri

Cilt bakım ve nemlendirme ürünleri ile ön plana çıkan Yves Rocher ürünleri 18 Ekim tarihine kadar %30 indirimde. İndirim yalnızca Yves Rocher mağazalarında geçerli. Her ne kadar marka daha çok cilt bakım ürünleri ile ön plana çıkmış olsa da mineralli pudralarına da bir şans verebilirsiniz.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)