Deri Tayt ve Pantolon Kombinleri

Deri Tayt ve Pantolon Kombinleri

Doğru parçalarla kullanıldığında kusursuz bir kombin ortaya çıkaran deri pantolonlar, son dönemlerin en moda kıyafetleri arasında yer almaktadır. Pantolonunuzu ne kadar doğru kombinlerseniz bacak boyunuzu, kalınlığını ve duruşunu o kadar kontrol altında tutabilirsiniz.

Mevsim fark etmeksizin hemen her hava koşuluna uyum sağlayabilen deri pantolonlar çoğunlukla bahar trendleri arasında yer almaktadır.

  • Deri Pantolon Kazak Kombini

Deri pantolon denildiğinde akla gelen ilk renk siyahtır. Kişisel tercihinize bağlı olarak değişen renk seçiminizi, kombinize göre ayarlayabilirsiniz. Siyah bir deri pantolon için dilediğiniz renkte kazak kullanabilirsiniz. En şık kombin, tunik şeklinde dağınık ve salaş bir kazakla dar bir deri pantolonu kombinlemektir. Ayağınıza giydiğiniz botlarla güzel bir şıklık yakalayabilirsiniz.

  • Deri Pantolon Tişört Kombini

Deri pantolonunuzu yaz mevsiminde tercih edecekseniz beyaz, salaş ve düz bir tişört kullanabilirsiniz. Kombininiz için dökümlü bir kumaş, kusursuz görünecektir. Belinize bağlayacağınız kareli bir oduncu gömleği, spor ayakkabılarınızla hoş olacaktır. Üstelik hem spor hem şık sayılabilecek bir kombin yaratılacaktır.

  • Deri Pantolon Deri Ceket Kombini

Deri pantolon üzerine deri ceket tercih etmek en riskli ancak en şık görünen kombinler arasında yer almaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kaliteli derinin tercih edilmesidir. Streç, üzerinize yapışan bir pantolon, kaliteli ve oturtmalı bir deri ceketle şık duracaktır. İçinize giyeceğiniz siyah, beyaz gibi tek renk tişörtler güzel görünmek için yeterli olacaktır.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)