Boğa Burcu Erkeklerinin Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Boğa Burcu Erkeklerinin Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Boğa burcu doğum tarihleri 21 Nisan ile 20 Mayıs arasındadır. Boğa burçlarının elementleri Toprak elementi, Yönetici gezegeni Venüs, Doğal evi ise 2. evdir. Boğa burcunun uluslararası ismi Taurus, hayvan sembolü ise Kunduz olarak belirlenmiştir. Uğurlu taşları arasında Zümrüt, Yeşim, Kuvars, Turkuvaz, Lapis, Lazuli sayılabilir. Boğa burçlarının uğurlu günleri Cuma, uğurlu sayıları 6, uğurlu renkleri ise açık mavi, koyu yeşil ve açık yeşil, uğurlu metalleri bakır ve son olarak uğurlu hayvanları ise boğadır.

Boğa Burcu Erkeğinin Karakter Özellikleri

Boğa burcu erkeklerinin oldukça inatçı bir yapıya sahip oldukları söylenebilir. Hatta bu durumu daha da ileriye taşıyan boğa burcu erkekleri yenilgiden hiç hoşlanmazlar da diyebilir. Öyle ki bir boğa erkeği için başarı için asla vazgeçmeden denemek çok önemlidir.

Uzaktan baktığınızda çok kaba gibi algılayabileceğiniz boğa burçları aslında yakınlaştıkça romantik ve ince bir yapıya sahip olduğunu fark edeceğini özelliklere sahiptir. Oldukça da gururlu bir yapıya sahip olan boğa erkekleri yerine göre öfkeli davranışlar da sergileyebilirler.

Şaşırtıcı derecede sabırlı ve işlerine bağımlı olmaları da boğa erkeklerinin dikkat çeken diğer özelliklerinden biridir. Bunun sebebi ise boğa burcu erkeklerinin lüks ve konforlu bir yaşama kavuşma istekleri olmaları olabilir.

Boğa Erkeklerinin Olumsuz Özellikleri

Boğa erkeklerinin olumsuz özelliklerin başında belki de fazla hırslı olmaları gelir. Öyle ki bazen asla vazgeçmeden inatla çalışmaları, partnerleri için zaman zaman sıkıcı bir hal alabilir. Bir diğer olumsuz özellik olarak sayabileceğimiz şey ise boğa burcu erkeğinin dağınık olmasıdır. Eğer titiz biriyseniz boğa erkeğinin bu dağınıklığından rahatsız olabilirsiniz.

Çok sabırlı olmalarının yanı sıra öfkelendikleri zaman da oldukça farklı bir kişilik olabilirler. Zaman zaman ise boğa burcu erkeğinin sakarlıklarıyla karşılaşmanız mümkün ancak bu sakarlıkların sebebi dikkatsizliklerinden değildir. Belki de bu küçük sakarlıklar sizin de hoşunuza gidecek bir hal alabilir.

Boğa Erkeklerinin Olumlu Özellikleri

Yeni tanıdığınız bir boğa erkeğinin içine kapanık ve size karşı ilgisiz olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak zamanla ne kadar ilgili ve duyarlı biri olduğunun farkına varmanız mümkün. Size olan sevgisi ve ilgisi zaman içinde artacak olan boğa erkeğinin samimiyetine ve sizi sevme şekline hayran kalabilirsiniz. Aynı zamanda son derece sabırlı bir erkekle karşı karşıya olduğunuzu fark ettiğiniz zaman onun bu sabrından etkilenmemeniz mümkün değil. Eğer geleneksel, değerlerine bağlı bir erkek arıyorsanız boğa erkeği tam da size göre olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ