Qkadin.com mobil reklam
QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com

Bayan Örgü Yelek Modelleri

Bayan Örgü Yelek Modelleri

Bayanların uzun uzun zamanlarını verip bazen örneklerden bazen kendi yarattıkları modellerden hazırladıkları örgü yelek ve hırka modelleri‘nden bahsedeceğiz. Bu makalemizde size önümüzdeki günlerde sitemizde yer alacak çeşitli yazılardan bahsetmek istiyorum. Bayan örgü yelek modelleri arayan bayanlar bundan sonra bizi sıkı takip etsin. Çünkü özellikle 2014 yelek modelleri ve daha eski modellerinde yer alacağı bir çok yazı paylaşacağız sizlerle. Bu yazıların içerisinde bayan örgü yelek modelleri yapılışı hakkında bir çok bilgi öğreneceksiniz. El işi yelek modelleri öyle her zaman her de karşınıza çıkabilecek şeyler değil. Şiş ile örülen yelekler bildiğiniz gibi çok zaman ve emek gerektiriyor. Bunların güzellerine rastlamakta bir hayli güç.

Ancak bunları evinizde kendiniz de yapabilir kendi zevkinize göre dantel yelek modelleri çıkartabilirsiniz. Örgü dantel hırkalar, örgü yelek modelleri örgü dünyasının korkulan ama kolay öğrenilebilen öğeleri. Sadece kendimize değil çocuklarımıza ve bebeklerimize de sıcak tutması açısından tercih ederek aldığımız ya da yaptığımız şeyler bunlar. Bebek örgü modelleri içinde size özel galeriler oluşturacağız.

Bu yazı dizisinden faydalanarak hem kendinizi ve çocuklarınızı soğuktan koruyabilirsiniz. Hem de yaratıcılığınızı ortaya koymak için eşsiz bir yöntem olan dantel ve örgü tekniklerinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Yavaş yavaş herşeyin fabrikasyona döndüğü bir dönemde böyle bir zanaatı sürdürebilmek için yine bayanlarımızın biraz özverili olması gerekiyor. Onların ellerinden çıkma hiç bir örgü yeleği pahallı montlara tercih etmeyiz sonuçta.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
wordpress tema indir vbulletin indir
belçim bilgin saç modelleri sinem kobal saç modelleri hande erçel saç modelleri pelin karahan saç modelleri cansu dere saç modelleri beren saat saç modelleri bensu soral saç modelleri fahriye evcen saç modelleri ebru gündeş saç modelleri bengü saç modelleri tuba büyüküstün saç modelleri hadise saç modelleri hülya avşar saç modelleri elçin sangu saç modelleri aslı enver saç modelleri