Abiyelere Uygun Kısa Saç Modelleri

Abiyelere Uygun Kısa Saç Modelleri

Abiyelere uygun kısa saç modelleri

Bir kadını en güzel gösteren kıyafet, hiç şüphesiz ki abiye elbisedir. Bu tarz kıyafetler kadınların güzelliğini ve çekiciliğini gözler önüne serer. Hatta gündelik yaşamın için paspal ve bakımsız olan bir bayan bile bu kıyafeti giydiğinde tüm dikkatli bakışları üzerine çekebilir. Bu kıyafetleri tamamlamak için kullanılan aksesuarlardan tutunda, saç modellerine kadar her şey tarzınıza uygun bir çizgi yakalamalıdır.

kadin-sac-stilleri-2015-kisa-sac

2015 Sezonu Abiye modelleri trend saçı kısa saç modelleri olacaktır.

Uzun yıllardır abiyede kullanılan saç modeli hep uzun saç modelleri olmuştur. Ya topuzlarla ya da maşalı serbest bırakılmış modellerle dikkatleri üzerine çeken bir tarz hakimdi. Fakat bu sezon moda dünyası bir devrime daha imza attı ve abiye dünyasının içine kısa saç modellerini soktu. Tabi ki saç ve kıyafet birbirini tamamlayan önemli bir kombin olduğu için her iki çizgide değişikliğe uğramış gözükmekte. Daha spor, kısa kesim saç modellerini tamamlamak için tercih edilen abiyelerde, saçlara oldukça uygun ve spor modellerdir.

Bu sezon kısacık erkek kesim saçlarını jöle ve bryantin kullanarak hareketlendirmeyi tercih eden bayanlarımız, abiyelerine ayak uydurmak adına saç üzerinde ışıltılı ve taşlı taç modellerinden faydalanacaklar. Yine bu sezon eskinin kısa küt kesim saç modellerinin de gece hayatının içinde fazlasıyla kullanıldığına şahitlik edeceğiz. 2015 Saç Modelleri kataloglarına bakıldığında moda tasarımcılarının bu kesimler içinde daha çok taşlı, ışıltılı tarak tokaları abiye dünyasında kullandığını görmekteyiz.

Saçlar bu kadar kısalırda, abiyeler kısalmaz mı? Önümüzde ki sezonda saçlara uygun olarak mini ve spor abiyelerin çok ön planda olduğunu görüyoruz. Kısa saça yakışan bir abiye modeli de tulum tarzı olan gece kıyafetleridir. Uzun lafın kısası önümüzde ki sezon abiye ve saç trendleri açısından farklılıkların yaşanacağı çok renkli bir sezon bizi beklemekte.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)