Vücut Tipine Göre Bikini Seçimi Yapacaklara Tavsiyeler

Vücut Tipine Göre Bikini Seçimi Yapacaklara Tavsiyeler

Bikini, kadınlarda plaj giyim modasının en çarpıcı parçalarından biridir. Denizde veya havuzda zaman geçirirken iddialı bir model sizi her zaman bir adım öne çıkarır. Bikini seçiminde aksesuarlar, renkler en çok önem verilen konular içindedir. Örneğin bikini altı ve diğer kadın bikini parçalarında seçim yaparken, renklerde kontrast yaratmak öneriliyor. Açık tenli kadınlarda kırmızı ve siyah gibi renkler öne çıkarken, esmer kadınlarda sarı ve beyaz gibi açık tonlar fark yaratmaktadır. Ancak bikini seçiminde, çarpıcı bir model arıyorsanız en öncelikli konu, vücut tipine uygun bikini altı ve bikini üstü seçimi yapmaktır. Böylece, vücudunuzda istediğiniz hatları ön plana çıkarabilirsiniz. İşte vücut tipine göre bikini seçmenin püf noktaları.

Armut Şekilli Vücutta Kadın Bikini Seçimi Nasıl Olur?

Kadın bikini seçiminde, vücut yapınıza göre karar vermek önemlidir, Türkiye’de en yaygın vücut formlarının başında armut şekilli vücut geliyor. Kalça ve bacakların belirgin, belin ince ve omzun dar olduğu armut şekilli vücutta, doğru bikini seçimi yapmak şart. Siz de böyle bir vücuda sahipseniz, göğüs kısmı destekli kadın bikini modellerini tercih etmelisiniz. Bu seçim, kalça ve göğsün oranlı olmasını sağlar. Ayrıca göğüs kısmı fırfırlı modeller daha dolgun bir görünüm yaratır. Kalçanın daha ince görünmesi adına siyah gibi koyu renklerde tercih edilebilir.

Kum Saati Şekilli Vücutta Bikini Seçimi Nasıl Olur?

Kalça ve omuzların aynı genişlikte olduğu kum saati vücut yapısında, bel belirgin şekilde içeridedir. Kıvrımlı hatların öne çıktığı kum saati vücut yapısında, bikini altı seçimi önemlidir. Kum saati vücuda sahip kadınlar, renk seçiminde açık tonları tercih edebilir. Bununla birlikte, bikini altı kısmında brazilian türünde bikini altı modelleri, vücudun alt kıvrımlarını daha çarpıcı şekilde ifade eder. Bundan dolayı kum saati şekilli vücuda sahip kadınlarda, bikini altı önemlidir.

 

Elma, dikdörtgen, ters üçgen ve ve diğer vücut formlarına da uygun bir çok kadın bikini modeli bulunuyor. İster sade, ister işlemeli tasarıma sahip birbirinden özel kadın bikini parçalarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. St. Tropez’in vintage tasarımlarını, eşsiz kumaş kalitesiyle bir araya getiren Vilebrequin, tarzını ön plana çıkarmak isteyen kadınlara hitap ediyor. En iddialı kadın bikini ve bikini altı seçeneklerini, markanın online satış mağazasında keşfedebilirsiniz.

 

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)