Sizi Sevip Sevmediğini Nasıl Anlarsınız?

Sizi Sevip Sevmediğini Nasıl Anlarsınız?

Her genç sever ve sevdiği tarafından sevilmek ister. Ama bir türlü emin olamaz. Hep aklında şüphe kalır “Acaba beni seviyor mu?” diye. Aslında partnerinizin sizi sevip sevmediğini anlamak çok kolaydır.

Bazı insanlar sürekli “Seni seviyorum, sana aşığım.” Der. Bazıları ise daha sessizdir, sadece tavırları ile sevdiğini belli eder. Peki, sessiz bir sevgilinin sizi sevip sevmediğini nasıl anlarsınız? Sizi sevip sevmediğini anlamanın bir yolu yok mudur? Elbette vardır. Beden dili insanın içinde olup biten her şeyi gösterir. Kimse saklayamaz içindekini. İnsan beden dili ile sevdiğini de sevmediğini de belli eder. Eğer sizde ufak tefek tiyolarla beden diline dair birkaç küçük detayı öğrenirseniz, sevgilinizin sizi sevip sevmediğini anlarsınız.

Sevgilinizin sizi sevip sevmediğini anlamanın en kolay yolu, davranışlarını takip etmektir.

Sizi merak ediyor mu? Sizinle ilgileniyor mu? Sizin saçma muhabbetinizi bile dinliyor mu? Sizinle vakit geçirmek için çaba harcıyor mu? Size sizinle ilgili özel sorular soruyor mu? Sizinle şakalaşıyor mu? Size ilgi gösteriyor mu? Konuşurken gözlerinizin içine bakıyor mu? Konuşurken siz ona baktığınızda yüzünü kaçırıyor mu? Sizinle muhabbet ederken utanıyor mu? Sizinle kız – erkek muhabbeti yapıyor mu? Tüm bu soruların cevabı size aradığınız cevabı kesin ve net bir şekilde verecektir aslında.

Sevgilinizin ya da henüz sevgili değilseniz sevdiğiniz kişinin sizden etkilenip, hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın bir diğer yolu da davranışlarını kontrol etmektir. Seven insan sizin gibi davranır. Yani siz nasıl onunla konuşurken heyecanlanıyorsanız o da sizinle konuşurken heyecanlanır. Siz onun adını anarken nasıl nazlanıyorsanız o da nazlanır, siz onun arkadaşlarını nasıl merak ediyorsanız o da sizinkileri merak eder. Kendinizde olan değişik davranışların benzerleri karşı tarafta da varsa mutlu olabilirsiniz, aşkınız karşılıklı. O da sizi seviyor.

Şimdi sizi sevdiğine emin olduysanız erkeğinizi elinizde nasıl tutabileceğiniz konusundaki yazımızı da okumanızı tavsiye ediyorum..

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (8)
 • comment-avatar
  elnur 9 yıl

  Cok guzel teşekkurler

 • comment-avatar

  […] yazımızda sizi sevip sevmediğini nasıl anlayabileceğinizi ince detaylarıyla anlatmıştık, şimdi ise sevgilinizi veya eşinizi nasıl elde […]

 • comment-avatar
  Benan Karaca 7 yıl

  Erkek dediğin sizi sevip sevmediğini bakışlarıyla anlatır zaten, eğer maço biriyle bir ilişkiniz varsa bu durumu anlamak tabiki biraz güç ama sahiplenme duygusu her erkeğin büyük bir sevgi handikapıdır.

 • comment-avatar
  Ezgi Kuşcu 7 yıl

  Size sürekli seni seviyorum diyen erkekler fazla duygusal olur ve bence bu denli duygusal olan erkeklerden pek de hayır gelmez. Erkek duygusal olsa bile size çok fazla yansıtmamalıdır bir ağırlığı olmalıdır ve size seni seviyorum demeden sizi uğraştıracak erkekleri tercih edin.

 • comment-avatar
  Müge Sağcan 6 yıl

  Sevip sevmediğini anlamak için uzun uzadıya birşey yapmaya gerek yok aslında, yapacağınız şey sizi özel günlerde ne kadar düşünüyor ne kadar hatırlıyor biz kavramını ne derece ön plana çıkarıyor buna bakacaksınız.

 • comment-avatar
  Sezen Ayaz 6 yıl

  Kadınlar her ne olursa olsun öncelikle kişisel bakımlarına özen gösterecek, bir erkeğin karşısına diş bakımı olmadan güzel kokmadan sakallı bıyıklı çıkarsanız ne kadar fedakar ve sevi dolu olursanız olun sizi ciddiye almaz hanımlar.

 • comment-avatar
  Selin Asar 6 yıl

  Bence bu konularda aptal olmamak lazım bir erkeğin eğer başında bir iş varsa veya maçla ilgileniyorsa size ilgi göstermesini falan beklemeyin aslında size değer veriyordun ama onların da kendilerine göre bir yapısı var anlayışlı olmaktan vazgeçmeyin unutmayın ki dünya bizim etrafımızda dönmüyor.

 • comment-avatar
  Melehat kırgız 6 yıl

  Değer verdiğiniz kişilerle flört aşamasına gelmeden sizi sevip sevmediğini anlayamazsınız, erkekler öncelikle elde etmek için elinden geleni yapar ve eğer sizi seviyorsa sonrası için yapacakları asıl düşünceleridir.