Sevgililer Gününde Kadın ve Erkeklere Hediye Nasıl Seçilir

Sevgililer Gününde Kadın ve Erkeklere Hediye Nasıl Seçilir

Sevgililer Gününde Erkeklere Hediye Seçimi

İnsanlar önem verdikleri sevgililer gününün diğer günlerden farklı, özel kutlanması gerektiğini düşünüp çeşitli hazırlıklar yaparlar. Bu hazırlıklardan en önemlisi de hediye arayışıdır. Özellikle kadınlar bu güne erkeklerden daha çok önem vermekte ve erkek arkadaşlarına güzel bir hediye almak için internetten araştırmalar yapmaktadır. Sevgililer günü için hediye erkek söz konusu olduğunda aşağıdakilere bakılabilir.

Erkek Arkadaşa Alınabilecek Elektronik Hediyeler

 • Üzerinde isminin ya da ikinizin isimlerinin baş harfinin olduğu taşınabilir şarj aleti yaptırabilirsiniz. Bu hediye erkek arkadaşının telefonunu şarj edemeyeceği yerlerde oldukça işine yarayabilir. Aynı zamanda ani bir işi çıktığında ve şarjı az olduğunda endişelenme sorununu ortadan kaldırabilir. Dolayısıyla bu hediye erkek arkadaşınızı mutlu edecek ve oldukça kullanışlı olacaktır.
 • Sevdiği bir araba modelinden ışıklı gece lambası yaptırmak oldukça etkileyici olabilir. Özellikle arabalara düşkün olan erkekler için oldukça ideal bir hediyedir.
 • LED ışıklı elektronik kol saati almak da erkek arkadaşınızı mutlu edebilir. Erkeklerin kullandığı önemli aksesuarlardan birisi kol saatidir.

Kişisel Bakım Hediyeleri

 • Parfüm almak erkeğe alınabilecek ideal hediyelerden biri olabilir. Erkek arkadaşınızın sık kullandığı kokuyu satın alarak ona hediye edebilirsiniz.
 • Tıraş losyon takımı erkeklerin sık kullandığı bakım ürünlerinden biridir. Erkek arkadaşınızın o an ihtiyacı varsa ona tıraş losyon takımı alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sevdiği bir markanın tıraş losyon takımını alıp hediye edebilirsiniz.

Aksesuar Hediyeleri

 • Şık bir kemer alıp erkek arkadaşınızı çok kolay mutlu edebilirsiniz. Çoğu erkeğin kullanabileceği tarzdan hediyelere daha çok sevindiğini kabul edersek bu hediye oldukça ideal bir hediye olabilir.
 • Sevdiği bir logo baskılı şapka da erkek arkadaşınızı sevindirebilir. Son zamanlarda erkekler daha sık şapka, bere kullanmaya başlamıştır. Dolayısıyla bu hediye oldukça güzel bir hediye olabilir.

Kişiye Özel Hediyeler

 • İsminin ve soyadının olduğu bir cüzdan almak erkek arkadaşınızı özel hissettirebilir ve mutlu edebilir.
 • Şık kalem ve defter takımını erkek arkadaşınızın adına özelleştirip ona hediye edebilirsiniz. Bu hediye onu oldukça cezbedecektir.

Sevgililer Gününde Kadınlara Hediye Seçimi

Milyonlarca insanın, her sene kutladığı, birbirlerine aşk sözcüklerini tekrarladığı, en güzel günlerden birisi 14 Şubat sevgililer günü bu senede yaklaşmaktadır. Çiftler için heyecanlı olmakla birlikte, telaşlı da olmaktadır. Sevgililer günü aşkın, sürprizlerin, jestlerin günüdür.

Bayanlara Hediye Almanın Püf Noktaları

Aşklarını doludizgin yaşayan çiftler, bu zaman diliminin de özel olmasını ister. Aylar öncesinden partnerleri hediye koşturması sarar. Bayanların işleri erkeklere göre hediye seçiminde zordur. Erkeklerin hediye seçimi ise alternatifi çok olduğundan daha kolay olabilmektedir.

Partnerinizi yakından tanıyorsanız kesinlikle hediye seçiminiz de bir o kadar kolay olacaktır. Sevgililer günü bayan hediyeleri deyince aslında ilk olarak akla bayanların olmazsa olmazları arasında özel ve ret edilemez hediyeler mevcuttur. O gün bekledikleri belki de onların kalplerine işleyecekleri hediyenizle 14 Şubatı mükemmel kılabilirsiniz.

Bayanlar İçin Özel Hediyeler

 • Tek taş pırlanta yüzük
 • Adınız yazılı bir anahtarlık
 • Partnerlerin tanıştığı tarihli altın bir kolye
 • İkinizin fotoğrafının olduğu bir puzzle
 • Çikolata paketi ve olmazsa olmaz kırmızı güller

Bayanların olduğu yerlerde seçenekler de çok olmaktadır. Bayanların zevkleri, tarzları farklı olsa bile kadınların vazgeçemedikleri tek durum takılar diyebiliriz. Her durumda kurtarıcıları takıları ve ışıltılarıdır. Sevgililer günü bayan hediyelerini seçmek artık günümüzde çok daha kolaydır. Teknolojinin de etkisiyle oturduğunuz yerden her ürünü kapınıza kadar getirtmek de mümkündür.

14 Şubat’ta Sevgilinizi Şımartın

Bayan hediyeleri ışıltılarıyla, pırıltılarıyla dikkat çekmekte ve partnerlerin işini kolaylaştırmaktadır. Sevgilinizin en çok sevdiği kokuyu bile hediye etmeniz bu zaman diliminde onu mutlu kesinlikle edecektir. Çok istediği bir konser bileti bile sevgiliniz ile birlikte çok hoş bir anı olacaktır. Kalpli kutunuzdan verebileceğiniz çikolatalar aşkınızı kesinlikle tatlandırmaya yetecektir.

Sevgilinize En Uygun Seçimler

Her bayan o günün özel ve romantik olmasını ister. Sevdiği tarafından özel olmayı arzular. Yapacağınız alışverişi kesinlikle o güne özel yapmalısınız. Hediyenizin ışıltısı sevdiğinizin yüzüne de yansımalı. Kesinlikle hediyelerinizin yanında küçük notlarınızı da unutmamalısınız.

Güzel şık bir saatin yanında zamanın onunla değerli olduğunu hatırlatacak güzel bir not yazabilir ve anlamlandırabilirsiniz. Hem sizi hem sevgilinizi mutlu etmek o gün sizlerin elinde. Çiçeğiniz ile sevginizi, tek taş pırlanta yüzüğünüz ile belki de o gün ilişkiye verdiğiniz özeni, ciddiyetinizi gösterebilmek adına tam bir fırsat olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ