Plaj İçin Salaş Giyim Kombinleri

Yaz mevsimi güneşin ve denizin tadını çıkarmak isteyenler için vazgeçilmez bir mevsimdir. Her sene olduğu gibi bu senede plajlarda rengarenk mayo ve bikiniler göreceğiz. 2019 plaj modasında bir çok mayo firması yeni kreasyonunu sunmaya başlamıştır. Siyah her anın vazgeçilmez rengi olarak her zaman birinci sırada yer alsa da mavi, pembe, sarı gibi patlayan renkler de bu sene plajlarda çok sık göreceğiniz renklendir. Patlayan renkleri büyük şapkalar ve büyük güneş gözlükleri ile kombin yapabilirsiniz. Salaş kesim pareo ve büyük plaj çantası ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Çiçek Desenli Bikiniler

Bu sene pembe ve beyaz ağırlıkta çiçeklerden oluşan bikini modelleri vücuduna güvenen bayanların ilk tercihi olacaktır. Üzerine sade renklerden seçeceğiniz pareo ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Çiçek desenli mayo modellerinin arkası çapraz ve rengarenk ipler ile tasarlanmıştır. Göğüs kısmı destekli olabildiği gibi tak çıkar modele uygundur. Bikini modellerinde askılar omuzdan gelen askı ve boyun askısı olarak üretilmiştir.

Yüksek Bel Bikiniler

Moda akımında eskiye dönüş devam etmektedir. Bu senenin en moda bikini modellerinden biri de yüksek bel bikinilerdir. Yüksek bel hem rahat olmanızı sağlarken hem de göbeğinizi kamufle eder. Yüksek bel modellerde bu sene daha çok etnik desenler öne çıkar. Göğüs kısmında çapraz gelen model göğüs dekolteli olarak tasarlanmıştır. Saçınıza takacağınız etnik desen bandana ve güneş gözlüğünüz ile 80’li yıllardan gelmiş izlenimi verebilirsiniz.

Mayo Modelleri

Eski moda mayo modelleri dümdüz ve kapalı modellerdi. Moda akımı geliştikçe tasarımlar da gelişti. Mayo ve mayokini severler için tek omuz ve sırt detaylı modeller bu sene çok moda. Sahilde vamp olmak isteyenler için sırt ve bel detayı file olan mayokiniler ile adınızdan söz ettirebilirsiniz. Göğüs kısmından çapraz şekilde gelen ve göbeği açıkta bırakan mayolar farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Bu sene mayo modellerinde ip detaylar çok kullanıldı. Mayo bikinilerin üzerine giyeceğiniz asimetrik kesim pareolar ile şıklığınıza şıklık katın.

Pareo Modelleri

Mayo ve bikini üstüne giyilen genelde tül ve dantel detayları olan giysilere pareo denir. Bu sene pareo modasında daha çok salaş ve topuklara kadar uzanan modeller vardır. Özellikle turuncu, sarı, mavi gibi renkler ile plajlara renk katabilirsiniz. Pareoların bel kısmından bağlanan modelleri ve boyun kısmından bağlanan modelleri mevcuttur. Seçim size kalmıştır.

Plaj Çantası

Plajların olmazsa olmazı plaj çantaları geniş ve kullanışlı olduğu kadar şık tasarımları ile de göz doldurmalıdır. Daha çok sade renklerde tercih edilir. Salaş giyimi tercih etmişseniz seçeceğiniz plaj çantası büyük ve gösterişli olmalıdır. Parmak arası terlik seçimi çanta ile uyumlu olmalıdır. Birebir aynı renk olmasa da renk tonu eşit olmalıdır. Plaj modasını mutlaka kendi vücudunuza göre ayarlayın ki şıklığı yakalayabilesiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here