Mavi Renk Tişörtler İçin Kombin Önerileri

Mavi Renk Tişörtler İçin Kombin Önerileri

Mavi renk ana renklerden biri olması itibariyle hemen hemen herkesin rahatlıkla kullanabileceği çok kolay bir renktir. Kolay kullanımının yanı sıra kombin açısından da oldukça kolay bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Esmer tenlilerde spor duran bu renk beyaz tenlilerde şık bir şekilde durabilir. Mavi rengi ve tonlarını özellikle yaz aylarında sıkça tercih edebilirsiniz. Koyu renklerden uzaklaşmak sıcak yaz aylarında rahat hareket edebilmek için mavi oldukça güzel bir seçim olabilir.

Mavi Renk Tişört ve Pantolon Kombini

Öncelikle söylemeliyiz ki mavi renk ister tişört, ister gömlek olsun kumaşını oldukça güzel taşıyan bir renktir. Mavi renk bir tişörtün altına sıcak yaz aylarında en çok yakışacak olan renklerin neredeyse en başında gelen renklerden birisi tartışmasız beyazdır. Beyazın mavi ile olan uyumu oldukça güzel durur. Bunun dışında ikinci bir alternatif olarak siyah renk pantolon tercih edebilirsiniz. Pantolonunuzu siyahtan yana yaptığınız zaman dar bir pantolon tercih etmenizi öneririz.

Üçüncü kombin önerisi olarak da ekru renk pantolon da maviye oldukça yakışan renklerden yine bir tanesi sayılır. Tercihinizi ekru renkten yana yaptığınızda diğer tamamlayıcı parçalarınızı uydurmak hiçte zor olmaz. Bunun yanı sıra mavi tişörtünüzün altına zıt renkler ile tamamlamak gibi bir düşünceniz varsa kesinlikle tavsiye etmeyiz. Örneğin kahverengi, hardal sarısı gibi renkler sizi zıt ve uyumlu statüsünden zıt ve itici statüsüne taşıyabilir. Diğer bir önerimiz de mavi tişört altına şort kombini. Beyaz bir şort ve mavi tişört ile oldukça iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mavi Renk Tişört ve Çanta Kombini

Mavi renk kombini için sahil rengi de diyebiliriz özellikle açık mavi renk sahil esintisini anımsatırken koyu mavi ve lacivert renkler genellikle sokak için tercih edilmektedir. Mavi tişörtünüzü giydiğinizde eğer spor bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu sene oldukça moda olan çantalardan yandan atmalı yani bel çantası şeklinde bir çanta ile kombin yapıp oldukça spor ve göze güzel bir şekilde hitap eden bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra postacı çantası şeklinde orta büyüklükte bir çanta seçebilir ve hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bunun dışında mavi tişörtünüzü portföy tarzında şık durabilecek bir çanta tercih etmenizi önermeyiz. Çünkü tişört başlı başına bir spor kombin içeriğine girdiği için portföy sizi biraz abez bir konuma sokabilir.

Mavi Renk Tişört ve Ayakkabı Kombini

Mavi tişörtünüzün altına ayakkabı kombini yapacağınız zaman tamamlayıcı parçalarınız oldukça önemlidir. Yani pantolonunuz örneğin beyazsa ayakkabınızı da beyazdan yana tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra siyah pantolon tercih ettiyseniz siyah spor bir ayakkabı oldukça güzel bir kombin olarak üzerinizde duracaktır. Bayanlar için mavi tişört altına sandalet tarzı bir ayakkabı kesinlikle önermezken bağcıklı ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Tişört bir spor kombini olmasına karşın sandalet veya kundura tarzında ayakkabılar hoş durmayacağı gibi kombininizin de dışına çıkmasına sebebiyet verir. Bu yüzden sporu sporla tamamlamak sizin için en uygun tercih olacaktır.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)