Kadın Deri Ceket Modelleri

Kadın Deri Ceket Modelleri

Hemen herkesin gardırobunda bulunan, şık ve bir o kadar da spor kombinler yaratan deri ceketler, 2020 ve 2021 yılında da tercih edilmektedir. Bay bayan fark etmeksizin herkesin severek kullandığı deri ceketler, günlük kullanıma uygun parçalardır. Bu nedenle sıradan bir pantolon ve tişörtle dahi kusursuz görünmenizi mümkün kılmaktadır.

İri Cepli Deri Ceket Modeli

Önceki yılların aksine 2021 yılında, deri ceketlere ilaveler yapılmıştır. Özellikle cep eklemeleri, sık görülen ve tercih edilen parçalar arasında yer almaktadır. Ceketin ön kısmına bol ve dökümlü görünmesini sağlayacak iki ayrı cep eklenmesi, deri ceketin görüntüsü üzerinde değişiklik yaratmaktadır. Farklılık arayışında olanlar için cepli deri ceketler oldukça şık görüntü sağlayacaktır.

Belden Oturtmalı Deri Ceketi Modeli

Deri ceketin bayanlar tarafından tercih edilen modeli, oturtmalı olandır. Özellikle zayıf ve ince bel yapısı olan bayanlarda kusursuz bir şıklık yaratmaktadır. Bunun için yandan inen kıvrımlı bir fermuar detayı bulundurulmaktadır. Hem vücudu toparlayan hem de tam anlamıyla saran bir yapısı vardır.

Kürklü Deri Ceket Modeli

Kış mevsiminde de deri ceketten vazgeçmek istemeyenler için kürklü ceket modelleri rövaşta. İçi baştan sona kürklü olan bu modellerde, dışarıya yansıyan yaka ve kol detayları yer almaktadır. Dolayısıyla hem şık hem de spor görüntü elde etmek isteyenler için bu modeller oldukça idealdir. Üstelik çift renk görüntü sağladığı için sıradanlığın dışına da çıkılmaktadır.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)