Burçlara Göre Aşk ve İlişki Uyumu

Burçlara Göre Aşk ve İlişki Uyumu

Aşk, ilişki, evlilik gibi konularda burçların özelliklerinin etkili olduğu aşikârdır. Kişilerin birbirlerine göre olup olmadıkları, uyumlu ya da zıt karakterler olmaları hangi burcun etkisinde kaldıklarına göre değişir. Peki, bunu nasıl bilebiliriz? İşte burçlara göre aşk ve ilişki uyumu hakkında paylaştığımız bilgileri sizlere sunuyoruz. İlişkinize astrolojik açıdan bir göz atın.

Hava ve Toprak Burçları İlişki Uyumu

Hava burçları ikizler, terazi, kova; toprak burçları, boğa, başak, oğlaktır. Sadık, inatçı ve lüks düşkünü boğalar için mükemmel ilişki terazi, oğlak ve aslan burçlarından çıkar. Kova, yay ve ikizler burçları ile ise uyumsuzdurlar. İkizler burcu kendi burcuyla, yay ve kova ile mutluluğu yakalayabilir. Ancak boğa, oğlak, akrep, başak, balık burçları ile anlaşamazlar. Başak burcu için mükemmel birliktelik terazi ve oğlak burcudur. Aslan, yay ve balık ile geçinmeleri zordur. Denge burcu olan terazi burcu için ideal ilişki kova, terazi, akrep, boğa, aslan burçlarından çıkar. Başak ve balık burçları ise anlaşamadığı burçlardandır. Yaşanması zor olan oğlak burçları terazi, başak ve balıkla iyi anlaşır. Ancak aslan ve ikizlerden kaçmalıdır. Kovalar için ideal aşk teraziden gelir. Akrep ve balık ise hiç anlaşamadığı burçlardır.

Ateş ve Su Burçları İlişki Uyumu

Ateş burçları, koç, aslan, yay; su burçları yengeç, akrep, balıktır. Koç burcu özgürlükçü, mantıklı, kendisine karışılmasından hoşlanmayan bir burçtur. Koç burcu için ideal beraberlik terazi ve yay burcudur. Kendi gibi olan koç burcundan, akrep, başak ve balıktan uzak durmalıdır. Lider ruhlu aslan burcu ikizler, boğa, koç burcu ile pek çok ortak noktası vardır. Başak, oğlak ve balık burçları aslana iyi gelmez. Koç, ikizler ve kova ile iyi anlaşan yay burçları akrep, oğlak ve balık ile uyumsuzdurlar. Yengeç burcu için ideal eş akrep, terazi ve balık burcundan gelir. Başak ve kova burcu ile ise hiç geçinemezler. Duygusal ve kıskanç olan akrep, oğlak ve aslan ile uyumludur. Kendi burcu ile ise geçinebilmesi imkânsızdır. Hayalperest ve duygusal balıklar için en uyumlu ilişki balık ve oğlak burçlarıyladır. Koç, kova, aslan ve ikizler ise balıklara uygun değildir.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)