Bordo Deri Pantolon Çeşitleri

Bordo Deri Pantolon Çeşitleri

Deri pantolon denildiğinde akla gelen temel renk siyah olsa da farklılık ve şıklık arayışında olanlar için bordo da oldukça idealdir. Birçok kombinle bir araya getirilebilen bordo deri pantolon hem zarif hem de günlük kullanıma uygundur. Bu nedenle özellikle bayanlar tarafından deri parçalarla bir araya getirilmektedir.

Streç Bordo Deri Pantolon

Deri pantolon denildiğinde akla gelen ilk model streçtir. Bacağınızı baştan sona saran ve vücudunuzla bütünleşen bu parçalar, kombinlenmesi en kolay parçalardır. Basit bir tunikle, şık bir kazakla rahatlıkla bir araya getirilebilmektedir. Üstelik altına giyeceğiniz spor ayakkabı veyahut botlarla da oldukça güzel bir görüntü yakalamak mümkün olacaktır.

Bilekten Bordo Deri Pantolon

Bordo deri pantolonların bir başka modeli, bilekte son bulan yarım pantolonlardır. Ayağınızın bilek kısmında son bulan bu özel pantolon kesimi, dar ve oturtmalı olduğu takdirde son derece zarif görünmektedir. Aşağı doğru bolarma yapmadığı için kombinlediğinizde rahatsız edici herhangi bir görüntü ortaya çıkmamaktadır.

Cepli Bordo Deri Pantolon

Pantolonda cep tercih edenler için cepli deri pantolonlar da son dönemlerde rövaşta. Özellikle ağ kısmının sağ ve sol yanlarında hafif bol görünecek şekilde bırakılan bu cepler son derece sportif bir hava yaratmaktadır. Kısa bir kazak veyahut tişörtle kombinlenmek istendiğinde oldukça güzel görünmektedir. Cepli bordo deri pantolonlar son dönemlerin sevilen kombinlerini oluşturmaktadır.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar
    Selim Karacan 6 yıl

    Güzel kalçalı bayanların tercih etmesi gereken özellikle çarpık bacaklı olmayan kişilerin iyi taşıyabildiği bir pantolon türüdür lütfen insanların göz zevkiyle oynamayın kimse sizin iğrenç vücudunuzu görmek zorunda değil.