2022 Yılı Yazlık Abiye Modelleri

2022 Yılı Yazlık Abiye Modelleri

Yaz demek; her ne kadar mavi – parlayan göz yüzü, deniz, sahil, plaj ve tatil demekse bir o kadar da düğün, davet, parti gibi sosyal aktivite demektir. Zira bildiğiniz gibi yaz aylarında açık havada yapılacak olan beş yıldızlı otellerdeki havuz başı düğün ya da toplantılar, yaz mevsiminin olmazsa olmazlarındandır. Bu yüzden şık bayanlar her yaz yeni sezonu yeni çıkan abiye modellerini yakından takip eder. O halde gelin bu yeni sezonda neler trend hep birlikte bir bakalım…

Her şeyden önce renklerden bahsedecek olursak bu sezon; yeşil, mavi tonları, kırmızı, somon, leylak, ultraviyolet, siyah, beyaz, pudra tonlarının ön planda olduğunu görüyoruz. Neon – patlak flöresan renkleri de yılın büyük trendlerinden… Ama 2022 senesinin moda konusunda en önce çıkan renkleri metalik renkler olduğundan baştan aşağı metalik tonlardan oluşan sakin ve duru elbiselerden de  tercih edebilirsiniz elbette.

Parti, Kutlama ve Mezuniyet Abiyeleri

Ayrıca bu yaz beli kemerli elbiselerin çok trend olduğunu söyleyelim zira standart kıyafetlerde ve mayolarda dahi görkemli kemer detayları trend olacak. Öte yandan gecelerin ası siyah kıyafetlerde davetlerin olmazsa olmazlarından, mesafeli davetlerde daha seksi ve elegan görünmek için her zaman siyah kıyafetlerin gücünden yararlanabilirsiniz. Ama elbisenizin parlak dokularda, brokar ya da metalik tonlarda olmasına özen göstermelisiniz.

2022 Yaz Trendi Volanlı Abiye Modası

Yazlık Abiye Trendleri 2022

Yine senenin öne çıkan abiye elbise modellerinden biri de parlak şifon dokularda oluşan ve kat kar – efil efil /uçuşkan şekilde yere kadar inen kıyafetleri. Bu tarz bir kıyafeti havuz başı balolarından mezuniyet törenine ya da kır düğünlerine kadar her yerde de kullanabilirsiniz. Örneğin bu tarz bir kıyafette renk seçimi konusunda saks mavi tercihi de harika bir seçim olabilir.

Gelelim bu yaz son derece öne çıkacak olan renklerden bir diğerine. Bu yaz neon yeşiller, su yeşili ve mint yeşili çok trend bilesiniz. Bu yüzden enerjik yapınızla bu rengi tercih ederek davetlerin en dikkat çekici kadını siz olabilirsiniz. Yeşil elbise tercih ederken de bol drapeli ve şifon /uçuşkan olanları tercih edebilirsiniz.  Somon ve bebe mavisi tuvalet modelleri de yine bu senenin olmazlarından… Üzeri savarowskylerle kaplı olan bu işlemeli soft renklerdeki abiye tuvaletler özel gecelerin vaz geçilmezlerinden olacak bilesiniz.

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (2)
  • comment-avatar
    Ses yalıtımı 6 yıl

    Güzel abiye modelleri var , fakat siteyi biraz daha genişletip yeni resimler eklerseniz hergün uğrak mekanımız olur bayanlar adına 🙂

  • comment-avatar
    Tarz Yaşam 6 yıl

    Ben de yazın gelmesini sırf bu düğünler yüzünden sevmiyordum. Ancak sitenizdeki abiye modelleri gerçekten güzel, bunlardan bulabilirsem düğünleri bile sevebilirim.