2022 Kışında Trend Uzun Hırka Kombinleri

2022 Kışında Trend Uzun Hırka Kombinleri

2022 kış modası hızlı bir giriş yaparak tüm vitrinleri süslüyor. Özellikle kadın giyim sektöründe çok farklı çeşitlerle karşımıza çıkan çok hoş tasarımlar var. Kadın giyiminde kış günlerinde en çok kullanılan kıyafet çeşitlerinden hırkalar uzun boyları ile göze çarpıyor. Taytlarla ve pantolonlara giyilen uzun hırkalar her türlü kıyafetle birlikte kullanılabiliyor. Modellerine göre çok değişik tarzlar yaratabileceğiniz hırkalar bulabilirsiniz. Triko, penye, kaşe gibi kumaşlardan üretiliyor ve alıcılarına sunuluyor. Renk çeşitliliği olan modellerde siyah, krem, kahve, antrasit, mor, kırmızı gibi düz veya desenli modeller görüyoruz. 2022 moda uzun hırka kombinleri nelerdir?

1- Çok Uzun Hırkalar

Salaş tarz olarak nitelendirilebilecek çok uzun boylara sahip hırkalarda triko kumaşlar daha çok tercih edilmektedir. Soğuk kış günlerinde sıcacık tutan uzun boylu hırkalar özel bir tarz yaratmaktadır. Spor ve klas bir görünüme sahip bu modelleri giymek için uzun boylu olmak gerekir. Uzun boylu kadınlar bu modeli çok rahat taşıyabilirler, günlük kullanım için uygundur. 2021 moda dünyasından gördüğümüz kadarıyla bu yıl hırka boyları neredeyse topuklara kadar iniyor.

2- Orta Boy Hırkalar

Bu grup hırkalar daha sade ve basit giyimi tercih edenlerin aldıkları modellerdir. Orta boy hırkalar her vücut yapısındaki kadının kullanabileceği günlük tarzdadır. Triko kumaş veya penye kumaştan tasarlanabilir, pantolon, tayt veya etekle birlikte kullanılabilir. Klasik tarza uygun şekilde tasarlananlar ve spor tarza uygun tasarlananlar vardır. Genç, yaşlı herkese uygun model ve çizgiler taşıyabilir. En çok tercih edilen sıradan modellerdir.

3- Tesettür Hırkalar

Tesettür giyimde kendine has özel modeller bulunur. Tesettür giyim kombini için özel olarak tasarlanmış ayrı bir grup hırkalar vardır. Bu modeller daha çok takım halinde tasarlanır, pantolonu veya eteği ile birlikte, içerisindeki bluzu ile birlikte kombin yapılır. Bu gruptaki modeller tesettür tarzını yansıtacak şekilde farklı görünümlere sahiptir. Renkler ise modele göre farklılık gösterir, spor veya klasik model olmasına göre renk tasarımları vardır. Her giyim türüne ve tarzına göre farklı farklı çizgileri bulunan hırkaları tesettür giyim sektörü yaz – kış kreasyonlarına katmaktadır. Yazlık hırkaları ince kumaşlardan tasarlarken, kışlık olanları triko ve yün kumaşlardan tasarlarlar.

https://www.qkadin.com/2021-kis-aylari-icin-tesettur-kombinleri.htm

4- Pastel Renkli Hırkalar

2022 modasında yer alan hırkaların renkleri daha çok pastel renk tonlarını taşımaktadır. Hırkalar kış modasına ait bir parça olduğundan kış renkleri daha çok kullanılıyor. Kahverengi, siyah, bej, vizon renkleri ile bu renklerin tonlarını her tarz hırkada görebilirsiniz. Kışın sıcak ruhunu yansıtması açısından pastel renkler kullanılması daha ilgi çekiyor. Farklı tonların sergilendiği 2022 hırka modellerini çok sevecek kullanacaksınız. Dolaplarınızı bu hırkaların değişik modelleri süsleyecek.

5- Asimetrik Kesimler Ve Desenli Hırka Modelleri

Hırkalarda düz kesimli modelleri gördüğümüz gibi asimetrik kesimlerin olduğu modeller de görülüyor. Asimetrik kesim hırkaya özel bir hava katıyor, giydiğinizde tarz oluyorsunuz ve özel bir görünüme kavuşuyorsunuz. Desenlerin çokça olduğu hırkalar, kırçıllı, çizgili tasarımlar ile bu yıl sokaklar şenlenecek. Düz isteyenlere düz renk kombini, desenli isteyenlere renkli ve spor kombin sunuyor. Modacıların birbirinden harika kombin çeşitleri sunduğu kreasyonları çok beğeneceksiniz.

6- Pantolon, Şort ve Etek Kombini

Uzun hırka kullanımında genelde tayt giyimi tercih edilir. Rahat kullanım açısından tayt giymek seçimi yapılabilir. Bazı durumlarda genç kızların daha çok giymeyi tercih ettikleri kısa etek veya şort kombini olduğunu da görüyoruz. Bu kombin de yine özel bir giyim tarzı oluşturuyor. Pantolon giymeyi tercih edenler için ise pantolonla birlikte hırka kullanımı da mümkündür.

https://www.qkadin.com/2021-kadin-deri-ceket-kombinleri.htm

CATEGORIES
TAGS

COMMENTS

Wordpress (0)